SEEWORLD Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlıyor

SEEWORLD Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlıyor
SEEWORLD Türkiye

SEEWORLD TÜRKİYE

Emlak ve gayrimenkul sektöründe bayilik veren firma SEEWORLD Türkiye yurt içinde bayilikler vererek büyümeyi hedefliyor. Bayilik veren markanın sahibi ise PAMUKÇU GROUP ‘tur. Ümit PAMUKÇU ise firmanın Franchise yetkilisidir.

SEEWORLD Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına ülkemiz genelinde bayilik imkanı sağlamaktadır. Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her zaman en çok bilinen yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir.

SEEWORLD Türkiye
SEEWORLD Türkiye

SEEWORLD Türkiye Emlak sektöründeki Bilgi ve birikimlerini, eğitim ve iletişim ağını girişimciler ile paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet ediyor.

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği
Franchise Bayi Yetkilisi: Ümit PAMUKÇU
Telefon numaraları: 05321603949
Mail: [email protected]
Web: seeworldturkiye.plan-et.co.uk
Adres Bilgileri: Sevenler Caddesi Sinpaş Ege Boyu Projesi A.Gazi Mh. No:1 Anemon Residence B/Blok 9/64 Sancaktepe / İstanbul Sancaktepe 34887, İstanbul

1 YORUM

  1. bayiliğiniz ücretsizmi makelnizde herhangi bir yerde göremedim gözden de kaçırmış olabilirim.
    bolu merkez bayilik konusunda free bedelsiz ise görüşebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here