Şehir İçi Ulaşımda Ekonomik Alternatif – VOMO

Şehir İçi Ulaşımda Ekonomik Alternatif - VOMO 1

Özellikle trafik sorunu bulunan kentlerde ulaşımı kolaylaştıracak ekonomik bir alternatif VOMO ile tanışın.

vomo-scooter

Dünyanın en ekonomik elektrikli scooter’ı olarak lanse edilen VOMO Indiegogo üzerinden tanıtırılırken kampanyalı fiyatı ile de dikkat çekiyor. Vomo’nun üretici firması kampanya süresince yaklaşık 170 bin dolarlık fon elde etmeyi başarmış durumda. Ürünün satış fiyatı olarak 350 dolar belirlenmiş.

Oldukça hafif ancak sağlam bir malzemeden üretilmiş olan VOMO 350 watt’lık motoru sayesinde saatte 35 km hıza ulaşabiliyor. Bu yolla şehir içinde, çok uzak mesafeler olmamak kaydıyla, trafik çilesi çekmeden, park yeri aramadan gönül rahatlığı ile seyahat edebiliyorsunuz.

Ürün kullanıldıktan sonra taşınmaya uygun bir şekilde katlanabiliyor ve oldukça hafif malzemesi sayesinde herhangi bir zorluk çıkartmıyor.

3gLIVoL

Cihaz ayrıca, gidonu üzerinde bulunan LCD ekranı ile kullanıcısını bilgilendiriyor. Ekran üzerinde, güç durumunu, şarj durumunu, toplam kat edilen mesafeyi, son seyahatinizdeki mesafeyi ve hızınızı görebiliyorsunuz.

VOMO, sahip olduğu Samsung Lithium Ion 186650 bateri sayesinde bir şarj ile yaklaşık 35 kilometre mesafe kat edebiliyor. Tabiki bu hesaplama düz bir yol için yapılmış. Yani kat edeceğiniz güzergahtaki rampalara göre mesafeniz artabilir ya da azalabilir. Yine de elektirikli bir araç için şehir içinde müthiş bir kolaylık sağladığını kabul etmeliyiz. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here