Sektör lideri Beyaz Butik Franchise sistemi ile büyüyor

Türkiye’nin ilk ithal hazır gelinlik markası Beyaz Butik, sektör öncülüğüne yeni bir atılımla devam ediyor: Beyaz Butik mağazaları artık hem Türkiye’nin diğer illerine hem de yakın coğrafya ülkelerine FRANCHISE sistemiyle yayılıyor.
Türkiye’de hazır gelinlik sektörünün kurucusu olan ve 10 yılı aşkın süredir pazardaki liderliğini sürdüren Beyaz Butik, sektördeki deneyimi ve dünya çapındaki birçok gelinlik markasının Türkiye’deki tek temsilcisi olmanın güvencesi ile franchise sistemi dahilinde bayilik verme çalışmalarına başladı. Ülke çapındaki bu genişleme, yakın coğrafya ülkelerinden gelen taleplerle de büyüyor.
Beyaz Butik franchise sisteminde çift markalı bir politikayı benimsiyor. Firma, Beyaz Butik ve Moe by Beyaz Butik ile daha fazla tüketiciyi, daha fazla lokasyonda, Beyaz Butik değerleri ve kalitesi ile tanıştırmayı hedefliyor.
Know-how destekli franchise sistemi”¦
4 ilde 5 mağaza ile hizmet veren Beyaz Butik, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir yenilikle Moe by Beyaz Butik mağazasını hayata geçirmişti. Kanada ve Fransız iş ortaklığıyla hızla büyüyen Beyaz Butik, Moe markası ile daha genç bir çizgiyi Türkiye pazarına sunmuş oldu. Her iki gelinlik koleksiyonu da “multibrand“ stratejisiyle ithal hazır gelinlik alanında dünya markalarını bir araya getiriyor.   
Yıllardır, Türkiye’nin her köşesindeki girişimcilerden yoğun bayilik talepleri alan Beyaz Butik Dış Tic AŞ. yurtdışında örnekleri görülen ve mağazacılık sektöründe uygulamada olan “know-how” destekli bir franchise sistemini benimsiyor.
Kurulduğu ilk günden itibaren profesyonelliğinden ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen Beyaz Butik Dış Tic. AŞ. bayilik verme değerlendirmelerini aynı titizlik ve işbirliği çerçevesinde gerçekleştiriyor.
Şartlar 3 ana başlıkta toplanıyor
Beyaz Butik ya da Moe by Beyaz Butik bayisi olabilmenin şartları üç ana başlıkta toplanıyor: Bölge potansiyeli, yatırımcı profili ve yatırım yeterliliği”¦ Yapılan değerlendirmeler sonucunda, sisteme dahil olabilecek bayi adayları Beyaz Butik güven çemberinin içinde yerlerini alarak uzun ömürlü ve prestijli bir iş hayatına sahip oluyorlar.
Beyaz Butik, temsil ettiği markalarının kalitesini ve orijinalliğini Türkiye’nin farklı bölgelerine taşımak isteyen girişimcilerle çalışma olanaklarını değerlendirmeye devam ediyor.
Daha fazla bilgi için Beyaz Butik merkez yönetimi ile irtibata geçilebilir.


Tel:  0 212 343 90 50
franchise@beyazbutik.com.tr


yada www.beyazbutik.com.trBeyaz Butik’te yer alan markalar:


Christian Lacroix
Cymbeline
Rosa Clara
Ian Stuart
Jenny Packham
Claire Pettibone
Suzanne Ermann
Linea Raffaelli
Mariées de Paris


Moe By Beyaz Butik’te yer alan markalar:


Cosmobella
Miss Kelly
Divina Sposa
Le Collector
Just For You
Miss Paris

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here