Beyaz Butik Bayilik Bilgileri – Gelinlik Bayilikleri

Beyaz Butik

Beyaz Butik Bayilik 

Beyaz Butik İstanbul,Ankara ve Bursa’da 3 mağazası bulunan bir firma. Gelinlik ve aksesuarları üzerine giyim sektöründe bayilik veren firma 21 yıldır sektörün içerisindedir.

Beyaz Butik’in bugün tüm Türkiye’ye yayılan başarısı, 1997 yılında gelinlikte dünya modasını ülkemize taşımayı hedefleyerek yola çıkmasıyla başladı.

Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları 1997 yılında atıldı. Dünyanın dört bir yerinden özenle seçilmiş dünya markalarının özgün modelleri ile orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, gelinlik efsanesine yeni bir bakış açısı getirdi. Beyaz Butik birkaç sene içinde modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile lider bir marka haline geldi.

Beyaz Butik yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Beyaz Butik bayilik ağı ile Anadolu kentlerinde hızla büyüyor.

Beyaz Butik Bayilik Bilgileri

Beyaz Butik, temsil ettiği markalarının kalitesini ve orjinalliğini ülkemizin her köşesine taşımak isteyen girişimcilerle çalışma olanaklarını değerlendirmektedir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki telefon veya e-mail adresini kullanarak pazarlama departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.
Tel: 0212 284 8687
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here