Şen Altın Satış Ortaklığı Bayiliği Veriyor

Şen Altın İnternetten satış ortaklığı için bayilikler vermektedir. 2005 yılında kurulan firmanın 5 bayisi bulunmaktadır.

Gümüş, Platin, Altin, Saat, Altin Kalem, Pirlanta Gibi Toptancılığımız Ve Geniş İmalat Hanelerimiz İle İster Sizin Arzuladığınız Bir Takı, İster Sınırsız Katalog Ürünlerimizle Geniş Bir Ürün Yelpazesi Sunmaktayiz.

Bayilik Şartları : Gerekli şartlar mail oalrak gönderilecektir
Bayilik Destekleri : Xml desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti : Yok

Yetkili Kişi : Serhat Çelik
Adres Bilgileri : Ferhatpaşa Mah. Tevfik Erdönmez Cad. Kurtaran Apt. A BLOK Çatalca/İSTANBUL
Web sitesi : www.senaltin.com
E-Mail : info@senaltin.com

Firma Hakkında : Firmamızın hikayesi, tıpkı altın gibi bu topraklarda başlamıştır. İstanbul’da kurulan ve perakende mağazası olarak faaliyete geçen ŞENALTIN, ikinci neslin büyük hedefleri doğrultusunda toptan satışı da yürütmek için 17 atölye ile çalışmaktadır. İç piyasada ciddiliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız “mükemmel hizmet şirketi” olma prensibiyle müşterilerine değer vererek, dinamik bir ekiple çalışarak ve değişen sektörel ihtiyaçları karşılayabilecek teknolojilere duyarlı olarak bugünlere ulaşmıştır. Gelecekte de pek çok noktada mağaza açmaya ve bayilik vermeye devam ederek tüm Türkiye’deki müşterilere ulaşmayı hedeflemektedir.

ŞENALTIN mağazalarında kadın, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A dan Z ye geniş bir ürün çeşitliliği sunuluyor. Ürün grupları arasında büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili, mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalıve elmas takılar bulunuyor.

Müşterilerini memnun etmekten öte hayran bırakmayı hedefleyen ŞENALTIN, mağazalarında hizmet kalitesini yükseltmek için eğitime çok önem veriyor. Erişilebilir ve günlük kullanıma uygun koleksiyonları ile kuyumculuk sektörüne yenilikçi ve ilklerle öncülük etme misyonunu benimseyen ŞENALTIN mükemmel ürün ve hizmet kalitesi ile tercih edilen bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

Altın, kıymetli maden, saat satışlarını interaktif ortama taşıyan ŞENALTIN sizin 7/24 kuyumcunuz olmaya adaydır. Herzaman doğru bilgi ve dürüstlüğü ile ŞENALTIN Çağrı Merkezimizden bilgi alabilir ve kuyumcunuza istediğiniz an ulaşabilirsiniz.Her zaman çağa uygun modern, kaliteli, güvenli ortamda satın alabilirsiniz. En hızlı en ucuza tüketicilerimize hizmet verilmektedir. Amacımız mutlu olmanız değil çok mutlu olmanızdır.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. http://www.melisakozmetik.com SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMINA başlamıştır. satışlar referans üzerinden yapılıyor. satılan her üründen %12,5 genel satış tutarı üzerinden komisyon verilecektir. para garantidir. ilgilenenler sitemize üye olarak üye bölümünden satış ortaklığı başburusunu belirtsinler sizlerle en kısa sürede haberleşerek sisteme kabul edilerek referans numaranız verliecektir.web siteniz olsun olmasın farketmez. sosyal medya , instagram ve bloglarınızdan da müşteri yönleriebilirsiniz.

    bilgi@melisakozmetik.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here