Şençam köftede bayilik

Şençam 1971 yılında faaliyetine başlamış, günümüze kadar uzanan seyrinde  müşterilerinin takdirini kazanmış, Ankara’daki yatırımlarını arttırarak, üretim, pazarlama, satın alma, muhasebe ve yerinde tüketim noktalarında yaptığı çalışmalarla sektördeki 38 yılını kutlamaktadır. Bu süre içerisindeki, uygun fiyat, kaliteli ürün, doyurucu lezzetler ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve  istikrarlı çizgisi neticesi olarak gelen franchise talepleri üzerine 2007 yılında yeni bir atılıma yönelmiştir. ‘Kömür Ateşindeki Lezzet’ anlayışıyla ülke çapında AVM foodcourt mağazaları ve Korner Mağazalar ile zincir oluşturma kararı OPTIMUM AVM’deki şube açılışı ile uygulanmaya başlanmıştır.”Kömür Ateşindeki Lezzet” ile ŞENÇAM Köftesi yemeyi tüketici için bir keyif haline getiren şubelerimiz, yeni alışkanlıkların yaratılmasında da öncü olmuştur.


Anadolu mutfağının geleneksel lezzetlerinin yanına kattığımız ürünlerimiz ile birlikte sunularak kebap yeme keyfi tüketici için gerçek bir lezzet şöleni haline gelmiştir. 


Franchise adaylarında aradığımız özellikler; başarma hırsına ve girişimci bir ruha sahip, başarılı iş tecrübesiyle birlikte, asgari Lise Mezunu ve ŞENÇAM FRANCHISE yatırımı için gerekli kişisel finansal imkanlara sahip olmalarıdır.


ŞENÇAM Franchise sistemi, kendisi ile barışık, işini seven, işinin başında duran müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olan, ekip çalışma ruhunu taşıyan ve kendisini sürekli yenileyenlere kazanç kapısı aralar.   Eğer sizde bu kazanç kapısını aralamak, birikimlerinizi en uygun şartlarda yatırıma dönüştürmek istiyorsanız, ŞENÇAM doğru adresiniz olacaktır. 


ŞENÇAM ailesine katılmanız halinde karşınızda size profesyonel desteği verecek personelimiz, ürün temini, baskılı malzemeler, personel istihdamı, eğitimi, kıyafeti , çalışan eleman verimliliği, yatırımcı eğitimi, kiralanan işyerinin dekorasyonu, müşteri memnuniyeti odaklı reklam çalışmaları, anketler, satış analizlerinin haftalık ve aylık olarak raporlanması, yasal zorunluluk olan tüm evraklarınızın takibi ve temini konusunda her türlü desteği alabilir, sahip olacağınız hazır sistem sayesinde tüm enerjinizi satışınız üstüne yoğunlaştırabilirsiniz. 


2007 yılında kendisini yenileyen, dinamik, hızlı ve fast food sektörüne yeni bir heyecan getiren ŞENÇAM organizasyonu ile ilgili bilgilere 0 312 256 0101 nolu telefondan Franchise departmanımız ile görüşüp ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamızdan indireceğiniz BAŞVURU FORMU ile ön kayıt yaptırıp görüşmelere başlayabilirsiniz.


”¢İşyeri Özellikleri ne olmalıdır?
Korner Mağaza olacak ise minimum 100 M2 AVM Foodcourt içinde ise minimum 40m2 olmalıdır.


”¢İşyerinin uygunluk kararı nasıl alınıyor?
ŞENÇAM Franchise Kontrol Sorumlusunun lokasyon olarak işyerinin özellikleri, yatırım miktarı, geri dönüş süreci ve  işyeri uygunluğu ile ilgili görüşlerini belirten raporu Franchise almak isteyen yatırımcı ile karşılıklı müzakere edilir.


”¢ŞENÇAM Şubesi açmak için gerekli olan sermaye ihtiyacı ne kadardır?
ŞENÇAM Franchise sistemi, ŞENÇAM yatırımları üzerine çalışan mimar tarafından yapılır. AVM Foodcourt için ortalama ekipman ve dekorasyonu 125.000$ olmaktadır.


”¢ŞENÇAM Franchise Sistemine katılım bedeli ne kadardır?
ŞENÇAM, bölgenin ekonomik ve sosyal yapısını göz önüne alarak sisteme katılış bedelini belirler.


”¢ŞENÇAM Franchise Sistemine katılım bedeli nasıl ödenir?
Franchise sözleşmesinin imzalanmasına müteakip, belirlenen bedelin %50’si peşin, kalan kısım ise 2 eşit taksit ile tahsil edilir.


”¢ŞENÇAM Franchise Lisans anlaşmasının süresi ne kadardır?
Lisans süresi 5 yıldır. Yatırımcı, Franchise Sistemi yeterlilik şartlarını yerine getirmeye devam ederse tarafların anlaşması halinde süre 5 daha uzatılabilir.


”¢ŞENÇAM Franchise Sisteminde Kalış ve Reklam tanıtım katkı payı ne kadardır?
Yatırımcı kalış katkı payı olarak aylık net satışından herhangi bir ücret ödemez, Franchise Bedeli olarak satışından %4 katkı payı öder.

Bayilik başvurularınız için linki tıklayınız.

2 YORUMLAR

  1. Başarılar dilerim.Ankaranın en iyi köftecisi sizsiniz.Ankarada yaşayan birisi olarak Ankaradan böyle firmaların çıkması ve işlerini büyütmeleri hem ülke ekonomisine hem istihdama hemde ankaraya fayda sağlamaktadır.tekrar ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum.

  2. Sencam Köfte Bayilik, arkadaslar sizi kutlarim ama 125.000 Dolar cok fazla ve 5 yillik sözlesmeninde süresi kisa.
    Bugün Türkiyede 50.000 Dolara ne isler yapilir. Hemde süresiz ve nasil istersen. Neyapayim, Kolay gelsin ve bol kazanclar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here