Sermayesiz işler 3

Önümüzde yine uzun bir yaz var. “Sermayesiz işler yine gündemde. Yaz aylarında bir koyup, beş kazanmak içten bile değil. Yeter ki, iyi

Sermayesiz işler 3
Sermayesiz işler 3

ürünü seçin ve zamanlamanızı iyi yapın! O kadar çok alternatif var ki! Yeter ki, Şile’deki Şile Bezi Festivali”nde şeftali satmayın! Gerisi kolay… Kazanmamak için herhangi bir neden söz konusu değil! Yaz tatili ile birlikte özellikle öğrenciler ve part time iş yapanlar için ek iş imkanları ortaya çıkıyor. Bunların hemen hemen hepsi turizm ile bağlantılı. Bir turiste gerek yerli, gerek yabancı nasıl hitap edilebileceğinizi bildikten sonra kazanmamak elde değil. Yapılacak işlerin başında, eğer yabancı dil biliyorsanız rehberlik geliyor. Animatörlük, el sanatları, tekne gezileri, barmenlik, garsonluk, turistik tesis yöneticiliği, güvenlik elemanı, resepsiyon servis elemanlığı, hosteslik, müzisyenlik tabii ki kabiliyetiniz varsa, temizlik elemanı, hediyelik eşya satıcılığı… Yaz ayları ile birlikte gençlerin hem tatil yapıp hem de para kazanacakları zevkli ve sermayesiz işler gündeme geliyor. Animatörlükten, gezgin rehberliğe kadar birçok eğlenceli iş büyük paralarla gençleri bekliyor. Ayrıca yaz festivalleri de farklı kazanç kapısı olabilir.

FESTİVALLERDEKİ FIRSAT : Türkiye’nin hemen hemen bütün yörelerindeki Ulasal ve uluslar arası düzenlenen festivallerin sayısı yaz aylarında daha da artıyor. Festivallerin organizasyon tarihleri turistlerin yoğun olarak bulunduğu aylara rastlıyor. Bunun amacı da ülke tanıtımının en iyi şekilde yapılması. Asos, Efes, Bergama ve Çeşme gibi turizm bölgelerinde düzenlenen festivallere büyük ilgi gösterilmesi ülke insanına birçok iş imkanı sağlıyor. Turistlere verilen hizmetle normal koşullardan daha fazla kazanç elde ediliyor. Yaz döneminde yapılan işler festivallerin düzenlendiği bölgelerde daha verimli olurken birçok insana da yeni iş imkanı sağlıyor.

ANİMATÖRLÜK : Sihirbazlıktan havai fişek gösterilerine, saray eğlencelerinden dans gösterilerine kadar birçok çeşidi var. Kimileri şarlatanlık olarak tanımlasa da animasyon büyük beceriler isteyen bir meslek. Büyük oteller veya tatil köylerinde düzenlenen animasyon çalışmaları özellikle gençler için hem tatil hem para kazanma olanağı sunması nedeniyle büyük bir alternatif 18-22 yaş arası üniversite gençliğinin tercih edildiği animasyon işini tanıtım ve organizasyon işleriyle ilgilenen firmalar yapıyor. Firmalar çalıştıracakları elemanları genellikle üniversitelerden ve konservatuarlar dan seçiyorlar. Eko ve ses sistemi kurmak için ise, bu konularda teknik bilgiye sahip deneyimli kişiler seçiliyor. Gezi ve turlarda kullanılan kokoreççi, şerbetçi, odacı gibi satıcılar da gerçekte bu işi yapanlar arasından seçiliyor. Animatörlükte kazanç günde 15 milyon TL. (1/2-4 saat arası) kalacak yer yiyecek ve ulaşım da cabası.

HOST ,VE HOSTESLİK : Yine otellerde veya fuarlarda stand hostesliği için 15-24, host için ise 16-23 yaş arası tercih ediliyor. Fiziksel özelliklerin yanı sıra belli bir kültür birikimine sahip olunması gereken bu iş için firmalar elemanlarına nasıl davranılması gerektiğine ilişkin eğitim de veriyorlar. Kazanç organizasyonunun büyüklüğüne yada tanıtılacak ürünün niteliğine göre değişmekle beraber stand hostesliği için günlük 30-50 milyon , ürün tanıtımı için ise 50-100 milyon lira arasında değişebiliyor. Kongre hostesliğinde Vip Turizm, 18-24 yaş arası üniversite öğrencilerine iş imkanı sağlıyor. Kongrelerden önce 2 haftalık eğitim veren firma , görev yapılacak departmanlara göre slayt makinesi kullanımından ses ve ışık düzenine kadar pek çok alanda eğitim veriyor.

GEZGİN REHBERLİK : Genellikle rehberler tur organizatörüne bağlı olarak çalışırlar. Yabancı dilleri olan ve gezmeyi seven herkese açık bir meslek. Organizatörlerle çalışacak kimselerin rehberlik sertifikasına sahip olmaları gerekiyor. Kısa bir eğitimden sonra sınavla alınan bu sertifika, kişilere sadece Türkiye’de değil dünyanın her yarinde çalışma imkanı sağlıyor. Yaz sezonunda mağazalarda çalışarak turist ile satıcı arasında iletişim kuran kişiler de başka bir anlamda rehber sayılıyor. Bu kişiler bir yeri tanıtmak yerine, mağazalardaki ürünleri turistlere tanıtıyorlar. Üstelik bu tip rehberlik için sertifikaya da ihtiyaç yok. Yabancı dil bilenlere açık olan bu sektör, bir miktar para ile insanlara hem iyi bir tatil geçirme hem de günde yaklaşık 150 Euro kazanma imkanı sunuyor. Tur rehberlerine ve tur liderlerine, turistlerin otellerde kaldıkları sürece özellikle yaz aylarında hemen hemen bütün otellerin ihtiyacı var. Genellikle üniversite öğrencilerini tercih eden turizm acenteleri, kültür birikimine ve çok iyi yabancı dil bilme özelliğine sahip olanlar için tur rehberliği ile başlayan bu işin tur liderliği ile çok daha fazla para kazanma olanağına dönüşebileceğini belirtiyorlar.

DUVAR RESSAMLIĞI : Mesleklerin en ilginci ve en güzeli olarak tanımlanan duvar ve bina içi ressamlığı resimle desen konusunda becerikli olanlar için bulunmaz bir fırsat. Genelde yazlık binaların bar ve cafelerin iç ve dış duvarların artık bir renk boyayla boyanmıyor. Bina ressamlığının cafe, bar ve mekân sahiplerine görsel olarak sunduğu imkanlar sınırsız. Mekânınızın iç ve dış görünüşü Picasso’nun tablolarından, Rönesans şatolarına, bulunduğu bölgenin peyzaj tablolarından, portrelere kadar sınırsız çizimlerle değiştiriliyor. Bu fırsat hem mekanlara kusursuz bir görsel zenginlik kazandırıyor hem de resim ve çizim yeteneği olanlara sanatını icra ederek büyük miktarlarda para kazanma fırsatı veriyor. Böyle bir iş sanırız bir çok insanın hayali olmalı.

MÜZİSYENLERE FIRSAT : Müzikle ilgilenen , müzik yapan kişiler ya da gruplar, hem iyi bir tatil yapıp hem de para kazanmak istiyorlarsa hiç vakit kaybetmeden yazlık bölgelerin yolunu tutsunlar. Çünkü bu bölgelerdeki barlarda ve otellerde çalışacak müzisyenlerin ücretleri kışlık mekanlarda aldıklarının iki yada üç katı. Bodrum’da ve Kuşadasın’da müzisyenlik yapan Kerem Değirmencioğlu ve grubu gecede kişi başına 50 euro aldıklarını ve bu miktarın yaz aylarında daha da arttığını, kalacak yer ve yemek ihtiyacını otel yönetimine ait olduğunu barlarda ise yalnızca kalacak yerin bar işletmesine ait olduğunu söylüyorlar. Gerçekten bir müzisyen için büyük fırsat olan bu durum müzisyenler tarafından iyi değerlendirilmelidir.

DENİZ DE SİZİN PARA DA : Şayet denizle bağınız varsa bunun üstüne bir de tekneniz varsa hem keyif yapacak hem de para kazanacaksınız demektir. Hem bu iş sizi para kazanmanın stresli ortamından kurtaracak hem de iş ortamı yüzünden kendinize ayıramadığınız zamanı oldukça keyifli bir hale dönüştürecek. Tatil bölgelerinde teknenizi kiralayarak oluşturacağınız bu imkan ateşle su gibi olan para ve tatili sizin için en uyumlu hale getirecek. Eğer tekneniz yoksa bu sorunu çözmek de zor değil. Fethiye’de akşamları büyük bir otelde spor hocalığı yapan gündüzleri ise kiraladığı motorla turistlere tekne gezintisi düzenleyen Spor Akademisi öğrencisi 21 yaşındaki Ahmet Berber kiralanan bir teknenin masraflarını çıktıktan sonra sezon sonunda ortalama 2 bin 500 dola r kâr kaldığını belirtiyor.

KÜLTÜR SOKAKLARI : Tatil anlayışı artık sadece deniz ve kumdan ibaret değil. İnsanlar çalıştıkları dönemde ilgilenemedikleri bir çok özelliklerini tatillerde keşvedebiliyorlar. Resim, müzik, edebiyat, sanat ve yayın dünyasıyla buluşabiliyorlar. Bu ihtiyacı hisseden belediyeler, sahil kesimlerine artık Kültür Sokakları oluşturuyor. Bu sokaklarda sadece müzik, kitap, resim, fotoğraf, kaset ve CD lerin yer aldığı standlar kurulabiliyor. Kültür sokağına giren tatilciler, bir yandan dinlenirken bir yandan da kültürel yaşama katılıyorlar. Bu sokağın ilk olarak kurulduğu yer Bodrum / Yalıkavak. Yalıkavak’taki kültür sokağında kitap standı açan yayıncılar ve kitap satıcıları birçok kitapçıya ve yayınevine örnek oluyorlar.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

96 YORUMLAR

 1. Selam arkadaşlar gaziantepte ikamet etmekteyim aklınıza gelen herşey buralarda var gerek gıda gerekse halıticaretanlmda herşey g0nderebilirim
  5535925677 bana ulaşın güventicaret

 2. merhaba avon ailesine katılıp kazanç sağlamak istermisiniz aile bütcesinde katkıda bulunmak kendi kullanacaklarını indirimli almak ve sizinle ilgilenecek liderle çalışmak isterseniz 05427838126 numradan arayın kayıtlarımız üzretsizdir

 3. iş yerime sermayeli bayan ortak ariyorum istanbulda yasıyorum düşük sermaye ve yüksek kazanc hediyelik esya üzeri nargile tütün mamülleri satıyorum ek iş olarak tekel bayi olmak istiyorum ama sermayem yetmiyor yardımcı bayan iş arkadaşı ortağı düşünenler arasın 0545 415 26 18

 4. Çok güzel paylaşım. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. İnternetten sermayesiz para kazanma her geçen gün gelişen bir sektör. Satış ortaklığı ile part time veye tam zamanlı olarak para kazanmak mümkün. Yeni yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 5. Merhaba lar ben
  Ali gokseki
  Balikesir liyim
  Keceden Bebek hediyeleri
  Yapiyorum nakina ile
  Toptan satis yapiyorum
  Ilgilenen arkadaslara
  Gondere bilirim
  Sizde kazanin
  Ek is firsati sizlere
  Tel nomu yaziyorum
  Detayli bilgi icin arayin
  05456860815

 6. Aydın soke de yaşıyorum sahil bölgesi yakın işsiz kaldım fazlada sermayem yok ufak caplida olsa bir iş yapmak istiyorum ama kafam durmuş şekilde yardımcı olurmusunuz lütfen msj ile de yardımcı olabilirsiniz teşekkürler satış danışmanlgida yapabilirim
  05067684194

 7. İstanbul da bulunduğunuz semtte serbest zamanlı satış yaparak hiç sermayesiz günde 100 TL ek gelir elde edebilirsiniz.
  Biz ekolojik katkısız doğal köy ekmeği üretiyoruz. Ayağınıza kadar ekmekleri getiriyoruz siz iş yerlerine pazarlara marketlere sitelere bir kez tanıtım yaparak o bölgede müşteri temsilciliği yaparak sürekli gelir elde edebilirsiniz.
  0 532 527 44 87

 8. İs fikirlerini güzelmiş turkiyemizde para kazanmak bence mümkün yeterli biz tembel olmayalim arkadaşlar bencede bu kahvalti isi tutar

 9. Merhabalar, yeni bir girişimde bulanacak arkadaşlar sermayesiz iş arıyorlarsa çok az bir bütçe ile ( 500-600 TL ) ürün satmaya başlayabilirler. Ben kendim bu konuda xml desteği sağlayabilirim, normal de 50 + kdv istiyorum fakat bu siteden geldiğini söyleyen arkadaşlardan bu miktarı almayacağım. web sitem : http://www.butiksaati.com daki ürünlere bakabilirsiniz. Dekoratif ürünler genel de para bırakan ürünlerde.
  Herkese başarılar dilerim.
  Barış

 10. sağlık sektöründe satış ve pazarlamada 16 yıllık tecrübem var bu konuda çalışmak isteyenlerarayın

 11. sahil pazarlarında ve konserlerde cok rahat satılacak ürünümüz ile ilgili düşük maliyetlerle yüksek kazanç sağlayabilirsiniz detaylı biligi için 05452128725 aramanız yeterli

 12. Antalya ilinde doğalgaz işimizde çevresinde doğalgaz yaptıracak daire sahiplerini bize yönlendirmeleri halinde yapılacak olan sözleşme bedelinin %2 sini bulan arkadaşa prim olarak verilecektir. İş bağlaması iyi olan arkadaslara duyrulur. yapılacak tek şey işin alınması gerikalan işçilik bize ait.sadece İŞİ BAĞLAMAK yeterli.
  GÖKHAN AYDIN
  0 544 871 871 3
  yakamozenerjisistemleri@hotmail.com

 13. arkadaşlar merhaba
  gelecek artık geldi ve enerji sektörü özelleşti. 133 tl üzeri fatura ödeyen herkes istediği tedarikçiden uyguna elektriğini satın alabiliyor ve herhangi bir ücret ödemiyor. fiba holding cere’an markasının türkiye ana bayilerinden birisiyiz ve size bu kolaylıkla satılabilecek ürün ile ilgili iş ortaklığı teklif ediyoruz. bu bir network işi değildir. alt bayiliğiniz için sadece kayıt yaptırmanız yeterli sizin için hazırladığımız sunum ile hemen satışa başlayabilirsiniz. çevrenizdeki her bakkal berber bayan kuaförü oyun salonları ve yüzlerce dükkan bu hizmetten faydalanabiliyor. ve hiçbirisinin bu hizmetten haberi yok. bu hizmetten faydalananlar ne kazanıyor peki yıllık bazda %30 lara varan elektrik faturasında bi düşüş meydana geliyor. bu hizmeti mor fikir içerisinde araştırırsanız tavsiye edilen işlerden bir tanesi olduğunu görebilirsiniz. evde canınızmı sıkılıyor çevreniz geniş ve bunu paraya mı çevirmek istiyorsunuz alın size fırsat. peki sizin ne kazancınız olacak getirdiğiniz ve onaylanan her sözleşme başına 50 tl alacaksınız ve her sözleşme başına 1 tl aylık para alacaksınız.ilk ay 20 sözleşmeden 1020 tl 2. ay 20 sözleşmeden 1040 tl 3. ay 20 sözleşmeden 1060 tl ve bu böyle devam edecek sizde bu işi yapmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli türkiyenin her iline her ilçesine alt bayilik vereceğiz. HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMENİZE GEREK YOK!!!! 0541 616 6169

 14. Denizlide tekstil sektöründe faaliyet gösteren özel bir şirkette çalışmaktayım.Havlu bornoz imalatından da anladığım için ek iş olarak havlu alım satımı yapmaktayım.Genelde stok havlu ve bornoz grubuyla ilgileniyorum.Fakat yastık yorgan ve nevresim ile de ilgileniyorum.Türk cumhuriyetlerinden müşteri bağlantısı olan kişilerle tanışmak isterim.Ayrıca orjinal havlu ister bukle ister kadife duruma göre jakarlı kumaşlarda bulunduruyorum.
  İşbirliği yapmak isteyen arkadaşlar sizinle irtibata geçebiliriz.
  Mail:velihankulu@hotmail.com
  Sky:vhamkulu
  tel:0 507 247 55 23

 15. merhaba
  ben trabzonda karadeniz teknik üniverisitesinde okumaktayım, maddi olarak zorluk çekmeye başladım ne yapabilirim diye düşünürken internette dolaşmaya başladım. ilginç ürünler satmayı düşündüm ve bunların toptan olarak satıldığı bir site buldum http://www.istanbultoptanticaret.com. ilk önce esnaflara sahte para kontrol kalemi satmaya başladım, öğrenci olduğum için esnaflarda almamazlık etmediler bende cüzi bir karla satıyordum sürümden kazanmaya başladım.1tl ye alıp 5tl ye satıyordum ve her gün ortalama 25 adet satıyordum. her yere girip çıkıyordum ve sahte para kontrol kalemini satmaya çalışıyordum ve bir süre sonra ciddi karlar elde etmeye başladım ve arkadaşlarımada önerdim, onlarda mor ötesi ışıklı sahte para kalemini satmaya başladılar, herkesin satabileceği bir çok ürünü burada bulabilirsiniz

 16. Arkadaşlar elimde düz ve desenli şallar var paşmina toptan fiyati 4tldir ilgili arkadaşlar arasin 0543 346 94 38

 17. merhabalar ben mustafa 32 yaşindayim arabam var normelde güvenlik işi yapmaktayim arabayla veye arabasiz ek iş yapmak istiyorum ilgilenen arkadaşlarin 0535 749 60 71 nolu telden ulaşmalari rica olunur…

 18. işimizde bize bi nevi pazarlama birebir müşteri bulan çalısanlara yapılan iş miktarınca prim verilir.İstanbul ili içinde iş bağlaması iyi olan arkadaslara duyrulur.yapılacak tek şey işin alınması gerikalan işçilik bize ait.sadece İŞİ BAĞLAMAK yeterli. 05077952519 http://www.cemregermetavan.com/

 19. SLM ARKADAŞLAR TÜRKİYE VE YURT DIŞINDA ÜRETİCİ FİRMALARDAN PİYASA ARAŞTIRMASI YAPILMIŞ PAZARLAMASI KOLAY UCUZ ÜRÜNLER ALIP SATMAK İSTİYORUM. HER TÜRLÜ ÜRÜNLER SATIN ALINIR ipekkimyaali@hotmail.com 05335735952

 20. Gelinlik İşleyerek Ek Gelir Elde Edin
  Mutluluğun, saflık ve duruluğun simgesi olarak bilinir gelinlikler. En bakımsız bayanın bile, kendisini bir periye dönüştürdüğü halidir gelinlik içerisinde, dünya evine girmeyi bekleyiş süreci. Aylar öncesinden hazırlıkların başladığı düğün töreni için gelinlik seçimi de en az dört ay öncesinden kararlaştırılmaya başlanmalıdır ki, olası aksiliklerin ve gecikmelere bağlı moral bozukluklarının önüne geçilebilsin.

  Tabii yüzlerce birbirinden güzel gelinlik arasından kişinin en özel günü için kendisine bir gelinlik seçmesi son derece zor ve kafa karıştırıcı bir süreçtir. Bu süreçte yaşanan duygusal travmalar ile her an bir değişiklik isteme ihtimali de söz konusudur.

  Gelinlik satışı ve kiralaması yapan gelinlikçiler ise, beğendirmesi birbirinden zor gelinliklerinin kişiye tam anlamıyla hitap edebilmesi için çeşitli hizmetleri de sunmaktadırlar. Kişiye özel gelinlik dikimi, farklı gelinlik işlemesi modelleri imkânları gibi faktörlerle stresli ve heyecanlı bir bekleyiş içerisine olan gelinlerin karar vermelerinde ve mutluluklarında yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.
  Elbette yoğun bir talebin söz konusu olduğu bu sektörde, tüm işlere kendi başlarına yetişmeleri mümkün olmamaktadır ki bu nedenle evlere ek iş gönderimi yoluna giderek kendilerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Evde gelinlik işleme işi, dikiş konusunda biraz eğitim aldıktan sonra bütün bayanların son derece rahat bir şekilde yapabileceği bir iş olduğu gibi, engelliler için evden para kazanma imkânları arasında da ciddi bir yere sahiptir. Kimi zaman sizden tamamen yeni bir gelinlik dikmenizi isteyen gelinlikçiler, kimi zaman yalnızca gelinlik işleme yaparak sizlere ciddi bir gelir kapısı sağlayabilmektedirler.

 21. Merhabalar ben araçlar için genel temizleyici imalatı yapıyorum imal ettigim ürün çok maksatlıdır döşeme temizligine plastik ve bakalit temizligi, motor temizligindede aynı ürünü kullanılıyor 500ml sprey ve 5 Lt lik bidonlarda imal ettigimiz ürünü pazarlamak isteyenler varsa bize ulaşşın arıca oto yıkama köpük tankı 90 Lt ligi 350 Tl + kdv

 22. ARKADAŞLAR DUYRULUR NATO ALMAN BİBER GAZI …. ARTIK KİŞİSEL GÜVENLİĞİNİZİ SAĞLAYABİLİRSİNİZZZZ….. TAŞIMAK TAMAMEN YASALDIR…..TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM YAPILIR …. TANESİ 10 TL….. 5 TANESİ 45 TL….. 10 TANESİ …. 80 TL…..

  BİZ UCUZA SİZE VERELİM SİZ DE ÇEVRENİZE SATARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ……
  İRTİBAT : 0505 838 59 51 (ALLAH KULLANMAYI NASİP ETMESİN DİYOR, BU FIRSATI KAÇIRMAMANIZI İSTİYORUZ…)

 23. tahir bey mail adresinizi verirseniz irtibata geçebiliriz. burada yazılanlar yeni yorumlar eklenince çok alt sıralara iniyor. maillerinizi verirseniz iletişime geçmke daha kolay

 24. Bir sağlık hizmetleri şirketim var MEDİKAL işi yapan firmamda ortağımla anlaşamıyorum ve şirketimin % 30 hissesini ya ekibi olan bir kişiye veya ayrı ayrı benim onaylayacağım arkadaşlara belirli oranlarda temsili ücretlerle dağıtmak istiyorum.benim sizden istediğim firmayı daha kurumsal bir yapıya kavuşturarak şuan devam edilen medikal malzeme satışına devam etmek hemde NETWORK MARKETİNG benzeri bir sistem kurulıyor, sağlıklı yaşam ürünlerinin pazarlanmasını internet üzerinden yapmak için ekip kurmanızı ve organizasyonu sağlamanızı istiyorum tüm altyapı hazır nerdeyse. ama ciddi insanlar lazım bana. Çok karlı bir iş piyasanın belirlediği fiyatlarla bile %70 ile % 5000 arası kazanç sağlayabiliyorum. Herkes başlangıçta sahip olduğu ortaklık miktarınca kar payı alacak ama altı ay sonra AYLIK ciromuz 500,000 bin tl yi geçince çalışan ortaklara maaş ve sosyal imkanlarda sağlanacak ve herşey resmi olacak. ben şimdi kıbrıstayım buraya da bir medikal kuracağım istanbul daki firmamızdan buraya malzeme çekmeyi planlıyorum.

  Ortak olmayı düşünenler azda olsa tecrübeli ve aşağıdaki görev bölümüne uygun kişiler olmalılar

  pazarlama sorumlusu
  ekip kurubilen, yöneten, lider vasfına sahip, pazarlama stratejilerine hakim

  muhasebe (en az tic. lisesi mezunu)
  medikal muhasebe yapabilecek ve şirket içi ön muhasebe ve banka işlerini yürütebilecek

  satın alma
  piyasa analizi yapabilen, mevcut ürün sağlayıcılarla dialog içinde olabilecek,tecrübeli

  reklama tanıtım organizasyon (lise tercihen üniversite mezunu)
  yazılı ve görsel basında etkin fikirlerle ve çalışmalarla, şirketi, şirketin yan kuruluşlarını ve şirketin tüm ürnlerini tüketicilere tanıtabilecek , ürün satışını üst seviyelere çıkarabilecek bilgi beceri ve tecrübeye sahip

  bilgi işlem (lise tercihen üniversite mezunu)
  bilgisayar ve internetten çok iyi anlayan sitemizi sürekli yenileyebilecek ve gerektiği zaman diğer birimlerle koordineli şeki,lde çalışabilecek

  çalışmalarınız planlandığı gibi giderse ilk bir yılın sonunda diğer markalarımı ve projelerimi de bu şirkete dahil ederim.
  cv ve önerilerinizi aşağıdaki mail adresime gönderebilirsiniz.
  Saygılarımla iyi şanslar
  MURAT ÇELİK
  drmuratcelik@gmail.com

 25. Bağımsız bir Oriflame Güzellik Danışmanı olmak;

  Eğlenceli, kolay ve getirisi oldukça fazla olan bir iştir!
  Kozmetik hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı elde etmenin yanısıra ekstra kazanç, olanağına da sahip olacaksınız!
  Kozmetik ürünlerini isterseniz bir hobi olarak satabilir ve kendinize cep harçlığı çıkartabilirsiniz. ürün başına % 30 kar
  sağlayabilirsiniz ya da isterseniz bu işi yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak kendi işiniz olarak yürütebilirsiniz. Vereceğiniz
  karar tamamen size bağlı!
  Bir Oriflame Güzellik Danışmanı olmak için herhangi bir eğitim seviyesi, deneyim veya mali kaynak zorunluluğu bulunmamaktadır.
  Her yaştan ve bilgi birikiminden insan, Oriflame ürünlerini doğrudan satarak başarılı olmuş ve önemli miktarda kazanç sağlamışlardır.
  Bilgileriniz anında işleme alınır, doğrulanır ve kaydınız gerçekleştirilir. Ardından,
  *E posta adresinize kaydınızın gerçekleştiğine dair bir mail ulaşır.
  *Katalog iki iş günü içinde verdiğiniz adrese ulaştırılır.
  *Telefon ve E posta aracılığı ile bütün Oriflame kampanya ve gelişmelerinden haberdar edilirsiniz.
  *İşinizi büyütebilmeniz ve alt ekip oluştururabilmeniz için liderlerden teknik destek alırsınız.
  * Eger birazcık çabanız ve isteğiniz varsa da çok kısa sürede yükselir ve para kazanmanın tadına varırsınız.
  SORULARINIZ VE ÜYELİK İÇİN BAŞVURABİLİRSİNİZ”¦
  danisman.oriflame@hotmail.com

 26. merhaba vallahı bende ek iş yapmak istiyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum bana bu konuda yardımlarınız bekliyorum ek iş olmasını istiyorum

 27. su arıtma denizli denzilide evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri satışını servisini vermekteyiz menba kalitesinde su arıtma robotu satışını ve servisi ege bölgesi servis ağımız vardır diğer il ve bölgelere totpan satışımız vardır daha detaylı bilgi için 0536 626 35 37

 28. selam salık nedenıyle halı dukanını kapadım elımde desık model ve markahalı var ılgılenen05353645289arasın

 29. SELAM ARKADAŞLAR SİZLERİ MİKROTEME DAVET EDİYORUM .BENİ DİKKATE ALMAYABİLİRSİNİZ AMA MİKROTEM TEMİZLİK DİYE NETDEN GİRİN İŞ FIRSATLARINI VE ÜRÜNLERİ ARAŞTIRIN.HAKLI OLDUĞUMĞU GÖRECEKSİNİZ.MİKROTEMİN ÜRÜNLERİ HER EV EGİRMESİ GEREKEN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ.HER YAZ YURT DIŞINDAN GELEN AKRABALARI BİLE ALIŞTIRDIM ONLARDA TÜRKİYEDEN MİKROTEM ÜRÜNLERİ GÖTÜRÜYOR.VE HATTA CEZAYİRDE KALAN ARKADAŞIMIN ABLASI BİLE ÜRÜNLERİ KULLANITYORLAR .DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM .SATMA ZORUNLULUĞU YOK ÜYELİK ÜCRETİ YOK .TÜRK ÜRÜNLERİ TÜRK FİRMASI .ARTIK İSRAİL ÜRÜNLRERİNİ KULLANMIYALIM.İLGİLENENLER MESAJ BIRAKSIN

 30. merhaba arkadaşlar ben iskenderunda ikamet etmekteyim kendimce bişeyler yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 31. fabrika üretimi denizliden havlu ve bornozlar ile uşaktan battaniye ve ev tekstili ürünleri ile ilgilenen yatırımcı ve girişimci arkadaşlara.. ozsoymehmet@hotmail.com fiyat araştırması yapılıp numune gönderilir.. karşılıklı güvenle teslimatta peşin ödeme ile..

 32. Ben bir NETWORK MARKETER im. Kimse bilmeiği ya da eksik bildiği bir iş hakkında yorum yapmasın lütfen. Dünyanın bir çok başarılı iş adamları network sistemi ile çalıışııyor. Yani hepimiz deliyiz birtek network marketing i eleştiren kişiler akıllısınız değil mi ? Mersedes sony ülker erol koç sabancı microsoft vs. bunlar ve daha bir çok başarılı şirket in benimsediği network marketing sistemini iyi bir araştırın sonra eleştirin

 33. SUYA SABUNA DOKUNMADAN PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ?

  GETİRDİĞİNİZ İŞ BAŞINA 50.00 TL KAZANI

  = MUTFAK DOLABI
  = BANYO DOLABI
  = PORTMANTO
  = ÖZEL TASARImailMLARINIZ
  = SÜRGÜ DOLAP
  = GENÇ ODASI
  = TV ÜNİTESİ
  = OFİS MOBİLYALARI
  = YATAK ODASI
  = YEMEK ODASI İMALATI YAPIYORUM. GETİRDİĞİNİZ MÜŞTERİ BAŞINA 50.00 TL KAZANMAK İSTERMİSİN
  akmmimarlik@g.com (lütfen mail atınız)

 34. MERHABALAR ŞİMDİ SİZLERE GÜNÜMÜZÜN VE GELECEĞİN İŞİ OLAN BİR İŞ FIRSATI SUNMAK İSTİYORUM.ŞİRKETİMİZ DAHA YENİ AÇILDI.İLGİLENENLERİN MAİLLERİNİ BEKLİYORUM…

 35. PETEK MARKETİG
  HANIMLAR BEYLER SADECE 10 TL SERMAYE İLE GÜZEL BİR İŞE BAŞLAMAYA NE DERSİNİZ. PETEK MARKETİG DE KAYIT ÜCRETİ SADECE 10 TL BİR DE BİRBİRİNDEN GÜZEL VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ VAR SİZDE BU YÜZDE YÜZ TÜRK KURULUŞU OLAN BU SİSTEMDE YERİNİZİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ. GELİN BERABER ELELE VERELİM GURUBUMUZU OLUŞTURALIM HEP BERABER KAZANALIM.

  BANA MSN ADRESİMDE VE TELEFONUMDAN GÜNÜN HERSAATİ ULAŞABLİRSİNİZ
  üyelink linki http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=17965
  detaylı bilgi için http://www.mustafa_0438_05@hotmail.com
  TEL: 05454043825

 36. Aktif pazarlama konusunda deneyimli yada istekliyseniz.
  "Bankalar, vergi daireleri, sigorta şirketleri,
  sağlık kuruluşları, meslek odaları ve benzeri kuruluşlara
  randevulu yada randevusuz ulaşıp çalışan kadınlara
  yada evkadınlarına, çevrenizdeki bayanlara birebir satış yapabilirim."
  diyorsanız.

  Zaman yitirmeden, bize telefon ve msn adresimizden ulaşabilirsiniz.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ
  TEL : 0545 404 3825
  MAİL : mustafa_0438_05@hotmail.com

 37. fikirden ziyade billboard haline çevirmişiniz özellikle marketing’ciler yok bol kazanç yok yüksek kazanç hepsi size kalsın kardeşim bu site iş fikri ve sektörler konusunda bilgilendirme amaçlı çok güzel bir görev üstlenmiş suyunu çıkartmayın

 38. Herkese selamlar..Öncelikle böyle bir site açtıkları için site yöneticilerine teşekkürler arkadaşlar sermaye olmadan Hiçbir iş olmaz.1ytl bile olsa sermaye olması lazım.Elimde her yerde satılacak giyim ürünleri var hemde ÇOK UCUZ
  ÇOÇUK TİSÖRT:2TL
  BAY VE BAYAN TİŞÖRT :2TL
  COCUK KAPRİ TAKIM :4 TL
  daha falza ürünlerimiz gormek ısteyen arkdaslar mail veya tel acsınlar maille katolog yollayayım
  tel:0541 603 98 44
  mail:z_eyyat@hotmail.com

 39. PETEK MARKETİG
  HANIMLAR BEYLER SADECE 10 TL SERMAYE İLE GÜZEL BİR İŞE BAŞLAMAYA NE DERSİNİZ. PETEK MARKETİG DE KAYIT ÜCRETİ SADECE 10 TL BİR DE BİRBİRİNDEN GÜZEL VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ VAR SİZDE BU YÜZDE YÜZ TÜRK KURULUŞU OLAN BU SİSTEMDE YERİNİZİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ. GELİN BERABER ELELE VERELİM GURUBUMUZU OLUŞTURALIM HEP BERABER KAZANALIM.

  BANA MSN ADRESİMDE VE TELEFONUMDAN GÜNÜN HERSAATİ ULAŞABLİRSİNİZ
  üyelink linki http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=17965
  detaylı bilgi için http://www.mustafa_0438_05@hotmail.com
  TEL: 05454043825

 40. merhaba arkadaşlar ben istanbul avupa yakasındA terlik imalatcısıyım kendine ek iş arayanlar pazarda dükkanınızın önünde veya oturdugunuz yer işlekse kapınızın önünde satabılecğiniz ekmeğınızı cıkaracağınız uygun ucuz terlikler terlik ceşitleri babet ayakkabıları var 100 200 bilemedin 300ytl ye yorulmadan otuydugunuz yerde boş durmaktansa yapabileceğiniz boş zamanlarınızda veya sürekli size ekmek yedirebilecek bir iş 100 ytlye sermayeyle gunluk 50. 70ytl arası para kazanabılırsınız fikir almak isteyenler böyle bir iş yapmayı düşünenler adresımı eklesınler konuşalım yardımcı olalım umut.yalcin84@hotmail.com tel:0535 241 71 21

 41. Merhaba arkadaşlar bugun size burada dünya'da var olan ve hızla türkiyede'de yayılmaya başlayan affliate marketing sistemniden bahsetmek istiyorum.İnternet üzerinden para kazanan insanları duymuşsunuzdur.Ama yok canım nasıl olurda kazanır demişsinizdir belkide,ama arkadaşlar şurası bir gerçek gelişen teknoloji ile artık tüm firmalar ve bütün işlemler internet üzerinden yapılmaya başlandı.
  Ve tabi ürün sahipleri bunun farkında ve hemen girişimlere başladı.Aralarda aracı olmadan direk müşteriye ulaşmak en kolay yollardan biridir.
  Şimdi Affiliate marketing sistemi nedir.?

  Ürün sahiplerinin direk alıcı ve satıcı arasında bağ kullanan sistem diyebiliriz kısaca;Çeşitli sitelerin sağlamış olduğu imkanlarla site ile anlaşılır ve kodlar sayesinde satış gerçekleştirilmeye çalışılır.Ve eğer satış yapılmış olursa satıcıya sattığı ürün karşılığında komisyon ödenir.

  Satış ortaklığı adınıda verdiğimiz affiliate marketing sisteminden avrupada binlerce insan zengin olurken servet üstüne servet yapmaya başladılar.Türkiye'de bu işe biraz geç girildi ama İngilzice bilgisi olan girişimci arkadaşlar hemen araya girerek hızlı bir şekilde programları bizlere öğretmeye ve kazanmaya başladılar bile…

  Bende size internette böyle bir ortamın sağlandığını ve hızla büyüdüğünü anlatmak istedim.Gerçekten başarmak isterseniz kaynaklarda artık türkçe olarak oluşmaya başladı.İnternete o kadar fazla zaman geçiriyoruz ki artık Dünya'da internet kullanımında ilklere oynamaya başladık.

  İstersenizi sizde bu sistemleri deneyebilirsiniz.Ve öğrenerek affiliate marketing olabilirsiniz.Şimdi Kaynak olarak önerebildiklerimi size yazayım.Siteyi detaylı inceleyerek azda olsun işi ögrenebilirsiniz.Ama bu sistemlere tam vakıf olmak için wealth programlarına ihtiyacınız olduğunu unutmayın.
  http://www.yuksek-kazanc.com
  yakın zamanda başlayacak affliate marketing sistemi eğitimlerine sizde katılabilirsiniz.

 42. BURAYA DİKKAT!!!
  Merhabalar ben Çağrı YILDIRIM.Ankara’da Bilişim Feneri adıyla web hizmetleri üzerine iş yapıyorum.Bu siteye bir arkadaş bize yaptırdığı esnaf rehberi (www.tokatesnafi.com) ile ilgili yorum bırakmış.Kendisine ve bizi arayan, bilgi alan ve iş rehber yaptıranlara çok teşekkür ederiz.”Madem” dedik ”Bu esnaf rehberinden birçok işsiz arkadaş ekmeğini kazanacak bizimde katkımız olsun” dedik ve esnaf rehberininin fiyatını 350 lira yerine 200 lira yaptık.200 liraya yapacağımız site http://www.tokatesnafi.com‘un aynısı.Aynı formatta sadece ve sadece 200 liraya yapıcaz.
  Peki bu esnaf rehberinden nasıl kazanç sağlayacaksınız? Bunun birkaç yolundan bahsedeceğim size .İsterseniz aylık 2, 3 yada 4 liraya esnaflardan üyelik alarak aylık olarak bir kazanç sağlayabilirsiniz.Ama yok ben aylık dolaşamam derseniz eğer şöyle bir kampanya yapabilirsiniz.1 yıllık üyelik + 1000 adet tek yüz kartvizit hediye edersiniz ücret olarakta 30 lira alırsınız.Bunun 10 lirası kartvizitin (www.turmatsan.com’dan kartvizit fiyatlarına ve çeşitlerine bakabilirsiniz) ücreti havale parası ve kargo olarak verirsiniz.Geri kalan 20 lirada size kalır.Bugün piyasada 1000 adet kartvizit 25 liraya yapıldığını varsayarsanız esnafın buna hayır diyeceğini pek sanmıyorum.
  http://www.tokatesnafi.com http://www.inegolfirmarehberi.com ve 100’ünde referansımız ayrıca şuan hazırlanmakta olan 4 adet daha firma rehberi sistemimiz bulunmaktadır.200 liraya yapacağımız sistem http://www.tokatesnafi.com veya http://www.inegolfirmarehberi.com tarzinda olup grafikleri değiştirilecektir.

  HERŞEY DAHİL 200 LİRA KAMPANYAMIZ SADECE 1 HAFTA SÜRECEKTİR DİKKATİNİZE
  BİLİŞİM FENERİ
  ÇAĞRI YILDIRIM
  0 533 559 08 01 – info@bilisimfeneri.com

 43. merhaba arkadaşlar ben istanbul avupa yakasındA terlik imalatcısıyım kendine ek iş arayanlar pazarda dükkanınızın önünde veya oturdugunuz yer işlekse kapınızın önünde satabılecğiniz ekmeğınızı cıkaracağınız uygun ucuz terlikler terlik ceşitleri babet ayakkabıları var 100 200 bilemedin 300ytl ye yorulmadan otuydugunuz yerde boş durmaktansa yapabileceğiniz boş zamanlarınızda veya sürekli size ekmek yedirebilecek bir iş 100 ytlye sermayeyle gunluk 50. 70ytl arası para kazanabılırsınız fikir almak isteyenler böyle bir iş yapmayı düşünenler adresımı eklesınler konuşalım yardımcı olalım umut.yalcin84@hotmail.com tel:0535 241 71 21

 44. Gaziantep'te İkamet etmekteyim. Buradan Türkiye'nin her yerine istediğiniz her türlü ürünü ticaret yapmak için talepte bulunabilirsiniz. Fıstık, Baklava, Elektronik Ürünler vb..gibi ürünleri toptan alımlarda ve talebiniz doğrultusunda araştırması yapılır, fiyat belirlenir ve siparişleri alınır. Çok cüzi komisyon ile benimle ticaret yapabilirsiniz. Yani beni bir köprü olarak kullanmanız ile ürünlere 1.elden maliyeti düşük fiyatlar ile sahip olarak ticaret yapabilirsiniz. Böylelikle bende kendim için bir iş imkanı bulmuş olurum. İlgilenen arkadaşları bekliyorum. hakanegilmez27@hotmail.com Tel.:0-532-2416617 0-342-3361847 Gaziantep Merkez Hakan EĞİLMEZ

 45. ben gaziantepliyim su bayiliği almak istiyorum ama hep imkansız şeylerden yani maddi anlamda ödeyemeyeceğim miktarlardan bahsediyolar bana yardımcı olabilirmisiniz tavsiye edeceğiniz firmalar varmı şimdiden herkese bol kazançlı günler dilerim.

 46. KARADENİZ KURUYEMİŞ İN DİKKATİNE
  DÜKKANINIZI AKTARA CEVİRSENİZ NASIL OLUR. BEN İZMİR DE İKAMET ETMEKTEYİM ETRAFIMDAKİ TÜM AKTARLAR SÜPER İŞ YAPIYORLAR.VE MANTAR GİBİ ÜREMEYE BAŞLADILAR.EĞER ÇEVRENİZDE BİR AKTAR YOKSA İYİ BİR İŞ FIRSATI OLABİLİR SİZİN İÇİN. UMARIM EN KISA SÜREDE BİR ÇÖZÜM BULABİLİRSİNİZ.

 47. Merhaba arkadaşlar: İzmir den Fevzi. Ben 2 yıl kazakistanda muhasebeci olarak görev yaptım. 1,5 yıl önce türkiye’ye döndüm. Kazakistanda kısa bir süre tekstil işi ile uğraştım. çok fazla detaya girmeyeceğim ama şu kadarını söyleyeyim kazakistan a 10 dolar a malettiğimiz kot pantolonarı minimum 70-80-90-100 dolardan satmaya başladık. bir arkadaşımın önerisi ile işe başladık. sermayesi olan arkadaşlarla bu işe başlayabiliriz. ülkeyi biliyorum, pazarı biliyorum, talepleri nedir biliyorum. az çok kendimi iadre edecek kadar rusça var. bu birikimimi değerlendirmek istiyorum. Yurdışında böyle bir yatırım yapmak isteyen arkadaşlar. ülkede üretim yok imalat yok ve türk mallarına aşırı bir talep var. fevzitemel62@gmail.com 0532 709 32 56

 48. ayse cengız ben ılknur yazınızı yazalı bıraz olmus ama ben yenı gordum sabah kahvaltısı ıcın bızım burda ahmet abımız var super ıs yapıyo plastık mevlut tabakları varya uclu bolmelı onlara rus salatası haslanmıs yumurta salam sosıs kasar peynırı koyup satar gramına gore tartar ıkı bucuk uc mılyona herkes doyuyo valla tabı rus salatısını kendı yapıyo ortada masada malzemeler tabaklarda durur uzerlerına servıs kası ve servıs catalı koyar kasarı salamı makınada ınce dılımlet malıyetını karını sen hesaplarsın artık tabaklarda masada herkes dıledıgı kadar alıyo ıkı kasık rus salatası bı yumurta uc dılım kasar uc dılım salam uc mılyon tutuyo sen ordakı kazanca gore ayarlarsın ınsallah bı yardımım olur bol kazanclar

 49. benım ufak bir kuruyemis büfe karısımı dükkanım var ıs yapamıyorum büyük bir et market karsısı ve iki dügün salonu arasındayım yinede olmuyor sermaye artıracak gücümde kalmadı ne yapabilim nasıl biseyler satmam lazım yenilik olarak ne yapmam lazım bana yardım edin .sizden ricam ciddi yorumdur 3 cocugum var 31 yasındayım evıim dükkanım kira dayanamıyorum acil yardım ve fikir bekliorum LÜTFEN

 50. İstanbul ortaköydeki evime 2 haftada 1 düzenli gelerek temizlik ve ütü işlerimizi yapabilecek temizlik ustası arıyorum. günlük 50TL+yemek+yol verebilirim. lütfen önce kendinizi tanıtan bir mail atınız.

 51. Seyyar kahvaltıcı hala bu işe devam ediyorsan sana güzel bir fikir daha verebilirim sanırım bu fikir işlerini baya arttırır.Diyecektim 10 temmuz 2007 yazıyor :DDD
  neyse salık olsun

 52. slm ev hanımıyım evimde nikah şekeri,örgü işleri yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 53. Fatoş Hanım; Yaptiğiniz aciklamalarda işinizin konusu tam anlasilir gelmedi fakat bilgilendirilmeyi istiyorum. Uygunsaniz birkaç aciklama yaparmısınız? İlgilenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. iyi calismalar diliyorum.

  Amasya'dan Sinan.

 54. slm iyi gunler herkese oncelıkle ben simit pogaça açma ceşitlerinde ustayım sermayem yok bu iş üzerine degişik fıkırlerım var sermayesi olan yatırımcı arkadasların tel beklıyorum. tel:05336088214

 55. ARKADAŞLAR BULUN DUĞUNUZ YÖRENİN ÜRÜNLERİNI FARKLI YERLERE SATARAK ÇOK KISA SÜRE İÇİNDE ÇOK PARALAR KAZANABİLİRSİNİZ BEN İSTANBULDA KURUYEMİŞ TOPTANCISIYIM ŞİFALI BİTKİLER KAYISI,CEVİZ ,BADEM,KURU ÜZÜM,LOKUM,AKLINIZA NE GELİRSE KONUŞALIM BEN ALIRIM BURADA İSTERSENİZ PAZARDA KURABİLİRİZ (ORGANİK HALK PAZARI) GİBİ İLGİLENEN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTBATA GEÇEBİLİR. 0505 494 91 53

 56. SLM , pazarda tuhafiyede veya dükkanlarda satılabilecek hiç aracısız BURSADA ÇOCUK KIYAFETİ İMLATÇISIYIM.SERİ SONU VE PARTİMALI COCUK KIYAFETİ VARDIR.SATIŞINI YAPABİLİRSİNİZ. MALİYETİNİN ALTINDADIR FİYATLARIM.KENDİNİZ ALIP KAR KOYUP SATABİLİRSİNİZ.,PAZARDA VEYA DUKKANDA ADRESİM : afasia_2000@hotmail.com

 57. öncelikle herkese sağlıklı bol kazançlı 2010 yılı olması dileğiyle .1, isteyene narğile ve tütün çeşitleri.2.kahfe fincan takımları.3,yorğan çeşitleri.4,poşi.5,hırka.6,parfüm her marka mevcut.7,hakiki zeytin yagı.8,36 ve 72 parça yemek odası takmları.9,lorial leke giderici kremler.10,veya siz ne satmak istiyorsanız bize ulaşın fiat alın öyle iş yapın. bu 10 şıktan biri sizin işiniz veya ek kazancınız olsun şaka değil hile yok allah şahidimdir .ilkercem_@hotmail.com 0543 223 5060

 58. merhaba arkadaslar ben nagihan evde oturdugunuz yerden para kazanmak ve eşinize destek olmak istermisiniz o halde süper iş fırsatı olan oriflame deneyin karlı cıkarsınız %30 kar elde ederek para kazanın üye olmak için bana ulasın yeter ve satışa baslayın msn nagihan_gin@hotmail.com

 59. merhaba ben kırsehırden ayse benım tekstıl uzerıne dukkanım var ısler cok kotu dukkanın bır bolumunu sabah kahvaltısı uzerıne yıyecek satıs reyonu yapmak ıstıyorum ama daha once boyle bır ıs yapmadım mesela gozleme cıler cok var cevremde ben olmayan bır seyler olsun ıstıyorum sızce nasıl bır seyler ılave edebılırım

 60. mhb ben 40 yaşın dayım aslen erzurumluyum ek gelir işi arıyorum netteki ilanlara çok baktım ama malesef hep art niyetli insanlarla karşılaştım evim kira 2 çocuk okutuyorum eşim öldü namuslu bir iş arıyorum ev yemeklerin yeri işlettim takı yaptım çocuk hasta bakarım yalova da oturuyorum ev de yemek yapıp evlere servis yaparım lütfen art niyetli insanlar aramasın 05348700288 serpil adım

 61. mhb ben de düzgün ve numuslu iş arıyorum lütfen nette çok baktım birsürü art niyetli insanlar var işe gerçek ten çok ihtiyacım var ev yemek lerin de çocuk bakımın da yaşlı bakımın da takı yapımın da işletmecilik yönün de de tecrübem var hanım lar yardım cı olun bana lütfen 2 kız evledım var evim kira aslen erzurumluyum sıgara kullam mıyorum yalova çınarcıkta oturuyorum iş için yardım bekliyorum şimdi den teşekkürler tl numaram 05348700288

 62. MERABA ARKADAŞLAR BENDE BÜYÜK ÇEKMECEDE EVDEN TAŞIMA YEMEK YAPIP SATIYORUM SANDEVİÇ İŞİNEDE GİRMEK İSTİYORUMSABAHLARI ARABAYA DOLDURARAK DEGİLDE BEN SAGLIKLI SANDEVİÇLERİ İŞ YERLERİNE GÖTÜREREK SATMAK İSTİYORUM NE DERSİNİZ TUTARMI BANA FİKİR ÖNEREBİLİRMİSİNİZ SANDEVİÇLERİN ARASINA SAGLIKLI GIDALAR DOLDURUP SATMAK YADA EV GÖZLEMELERİ BİLMİYORUM DÜŞÜNÜYORUM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

 63. Merhabalar;
  Bir tıp merkezinde diş hekimi olarak çalışmaktayım ve aynı zamanda ek olarak uluslararası bir şirkette çalışıyorum. 1.5 ay önce başladığım bu işte geçen ay çok az zamanımı ayırarak 800tl kazanadım. Öğretilirse bende yapabilirim diyorsanız size yardımcı olabilirim. Yaptıklarımı yaparsanız sizde bu işten kazanç elde edebilirsiniz. Ciddi ve eğitime açık kişiler tercihimizdir. 0506 490 15 67 (EĞİTİM DURUMUNUZ ÖNEMLİ DEĞİLDİR) İSTANBUL_ANKARA_İZMİR

 64. slm arkadaslar size bir teklifte bulunacagim son zamanlarda baya bir tutuluyor nato goz yasartici sprey (biber gazi) uygun fiyata verebilirim side eger cevrenize guveniyorsaniz saterim diyorsaniz iletisime gecin natogozyasartici@hotmail.com ilgilenen arkadaslar eklesin.

 65. calışmak isteyen icin iş cok yeterki azim ve birazda kabiliyet olsun…bu ülkede para kazanmak kolay sadece biraz verem oluyosun müşteri memnuniyetini saglayana kadar…:))malı satana kadar yani..!

 66. Herkese Merhabalar,

  Bu teklifim öncelikle sermayesi olmayanlar, özellikle öğrenciler ve iş bulamayanlar için inanılmaz bir iş kurma fırsatı. %100 kar marjı ile satış yapıp ayda en az 800 TL kazanmak ister misiniz? Şunu belirtmek istiyorum bu bir network marketing sistemi değildir.

  Ürün ile ilgili bilgiler telefon ve mail yolu ile iletişime geçenlere verilecektir.

  Herkese iyi günler ve iyi kazançlar dilerim.

  Uğur DEMİR
  05057863574
  aydindisticaret@gmail.com

 67. adanadan üniversite mezunu işsiz arkadaşlarla görüşmek istiyorum
  beraber birşeyler üretebiliriz diye düşünüyorum tek başına
  hareket etmek zor ama birlikten kuvvet doğar bence
  çok güzel şeyler üretebiliriz benim kafamda bir kaç proje var
  hepinizi bekliyorum arkadaşlar e-mail:mehmet_2026@hotmail.com
  morfikirlerden eklediğinizi belirtirseniz anlarım ok bekliyorum

 68. slm sıze ben de burayı yenı buldum gercekten cok başarılı bı ortam dahil olmak isterım de konuyu okuyamadım ağır okuyorum dabıde zaman mesele şim di benım gıbı düşünen lerın arasın da oldugum icin mutlu oldum ortak amac ilerlemek her bırımız hangı yoldan gıtsekte işalah ilerde karşılaşacağız

 69. Evet ben istanbulda yaşıyorum düzensiz çalışmaktan ve çıkarılmaktan bıktım kendi işimi kurmak istiyorum ne yapabilir bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olacak birisi varsa yazsın grafikerlik yapıyorum şimdide bilgisayar tamir bakımını öğreniyorum

 70. selam mor fikirler ben cezaevinden çıkmış bir işsiz olarak şuanda eşimle evimde el işleri yapiyorum fakat pazar imkanım yok.eşim şal,lif yapıyor bense taş boncuktan tesbih,maşallah arabalar için,masa saati,duvar saati,çakmak kılıfı,dolgu kuş,bileklik,şal,makremeden çiçeklik,kemer,sineklik,yine taş boncuktan takım işi anahtarık tabi isim de yazabiliyorum üstlerine,cüzdan,ve şu an aklıma gelmeyen birçok iş yapabiliyorum ama pazar olanağım yok ne yapmalıyım sizce.sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.saygılarımla

 71. tabure ve mini masalar al aturduğunda müşteri enazından yanında termosta çay bulundur veya sıcak su hazır çayda gider.

 72. Selam benim bu kahvaltı ile ilgili bir fikrim var. Mesela sandviç haricinde birde kullan at tabaklara dilimlenmiş salatalık,haşlanmış yumurta,dilimlenmiş kaşar peyniri,evde hazırlanan sigara börekleri,hazır simitler,siyah ya da yaşil zeytin,taze yeşil biber, cherry domates gibi gıdalar koysanız tabii bu yelpaze genişletilebilir. Ki bütün bu malzemeleri bir arada değil de 3 lü ya da 4 lü kombinasyonlar halinde kullan at piknik tabaklarında ,üstlerini streç filimle sarılı satmayı düşünün.bu sayede boş sandviç ekmekleri ya da kendinizin dilimlediği ekmekleri yine streçleyerek, kahvaltıyı zengin hale getirebilirsiniz bana göre.Böylece ekmekten de kazanırsınız.

 73. BENCE BU KAHVALTI İŞİ İYİ FİKİR AMA HERKESİN KAHVALTIYA ZAMANI OLMAYABİLİR. ÜSTELİK ULAŞILABİLİRLİK VE GÜVEN DE ÖNEMLİ ARTIK BENCE YANİ SOKAK SATICILIĞI KİMLİĞİNDEN SIYRILIP KAHVALTIYA YENİ BİR ANLAYIŞ VE SICAKLIK GETİRİRSENİZ DAHA İYİ OLUR MESELA KAHVALTIYI İNSANLARIN AYAĞINA GÖTÜRMEYİ DENEYİN BUNUN ALT YAPISINI DA ŞU ANDAKİ MÜŞTERİLERİNİZLE İYİ DİYALOGLAR KURARAK YAPABİLİRSİNİZ. BU KAHVALTIYI ÇEŞİTLİ HAMUR İŞLERİYLE ZENGİNLEŞTİRİP BİRAZ DAHA GÖZE HİTAP EDEBİLİRSİNİZ

 74. seyyar kahvaltıcı engin bey ,
  öncelikle yiyecekler ,arabanız ve kıyafetiniz temiz görünmeli ve bence yaya trafiğinin yoğun olduğu yerde bulunmak sanırım yeterli olur,
  ayrıca sandöviçler satışa hazır olursa ,sanırım öyledir,yani sattığınız ürün pratik olursa müşteri beklemezse seri olarak, hızlı satış yapabilirsiniz.buda kısa zamanda çok satış yapmanızı sağlar.

 75. selam ben eskişehirden murat oturduğumuz evlerin civarında köy ekmeği çok satılıyo ve köyden geliyo bende bu işi yapmayı düşünüyorum hatta pazarlarda ve bakkal gibi yerlerede vermeyi düşünüyorum ama bunun için gerekli mercilere başvurmam gerekirmi veya vergiye tabi tutulurmu tutlursa nekadar vergi vermem gerekir bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler

 76. Artık bir işe yada ek gelire ihtiyacınız olduğunu düsünmeye mi başladınız? Ama hangi işe basvurduysanız ya tecrübe gerekti, yada egitim, askerlik, yaş gibi engellerle karsilastınız değil mi? Peki patron, mesai saati, ofis zorunluluğu gibi bunaltıcı engellerin olmadigı, sermaye gerektirmeden ve 65 ülkede yürütebileceğiniz bir iş kurmayı, kendi işinizin patronu olmayı ve Türkiye sartlarının cok cok üstünde bir gelir elde etmeyi hayal ettiginiz oldu mu? Üstelik ister ek iş isterseniz de tam zamanlı iş olarak calısarak..Su an hissettiginiz heyecanı çok iyi anlıyoruz ve yine tekrar ediyoruz ki tüm bunlar icin doğru zamanda doğru yerdesiniz…Şirketimiz Uluslararası ve kendi alanında lider bir şirkettir.Egitim durumunuz ve yaşınız önemli degildir.Sürekli egitim destegi verilecektir.Türkiyede bütün illerde egitimlerimizlerimiz yapılmaktadır.Girişimci, egitime açık, azimli ve insan ilişkileri düzgün takım arkadaşları aramaktayız.İş fırsatımızdan faydalanmak isteyen arkadaşlarımızın kısa bir özgeçmiş ve bulundugu ili belirten bir mail atmaları rica olunur.hamzabakan@hotmail.com

 77. slm… nacizane fikrim.. öncelikle dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.. bunu aracınızı kastederek söylüyorum tabii.. aracınızın dış yüzeyine iç açıcı ve ferah bir boya yaptırısanız ve tabi kendiniz de potansiyel kararsız müşterilere karar verme kolaylığı sağlamak amacıyla şık temiz ve özgün bir kıyafet seçebilirsiniz..

 78. Halk Plajlarına, çadırların olduğu kısımlara parkedin. İstanbulda iseniz Boğazda sahili tercih edebilirsiniz. Yada Şirketlerin yoğun olduğu bölgelerde durabilirsiniz. Şirketlerden tanıdık edinip birde telefonnumarası verirseniz, siparişlere yetişemezsiniz Sadece sabah değil, daha sonraki saatlerde soğuk içecek, soğuk meyva, hatta çay servislerinizle müşteri kapasitenizi arttırabilirsiniz. Kumru ve kurabiye tarifler yada bir pastaneden poğaça ve simit alarak ürünyelpazenizi arttırabilirsiniz. Fikir bizden uygulamak sizden

 79. Merhaba Ben Çok farklı tatlı ürünleri yapıyorum. Henüz Müşterilere ulaşmadım. Bireysel olarak evimden yapıp satmak istiyorum.
  Bununla ilgili nasıl bir yol izlemeliyim.
  Teşekkürler..

 80. kahvaltilik malzemelr bellidir bunu cokda genis bir menuye sunamazsiniz bence tabi . ama bir plaja gidip hazir menuye kavun karpuz yazlik meyvalardan meyve salatasi eklediginizde aksama kadr iyi satis yaparsiniz yada sabah kahvalti ogleden sonra kofte ekmek patates kizartmasi olarak iki ogun de olabilir ne drsiniz yoksa bu fikirler kotumu bilmiyorum kolay gelsin

 81. seyyar kahvaltıcı: Merhaba ben yaklaşık 20 gündür peugeout aracımın arkasında sandöviç arası kahvaltı satıyorum. Bu işi sabah 06:00 ile 07:45 saatleri arasında yani 1 saat 45 dakika süre içerisinde yapıyorum. Şu anda günde ortalama 8 ile 15 sandöviç arasında satıyorum. Her türlü kahvaltı çeşidim mevcut. Eveet gelelim sadede. Ben şimdi bu satışlarımı arttırmak için neler yapalirim. Aramızda morfikirli birçok arkadaşım var. Bana bu konularda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Yardımlarınıza yardımcı olabilmek bazı bilgiler vereyim. Sabah 05:00 kalk malzemeleri hazırla fırına git, sipariş ettiğin sandöviçleri al, satacağın yere git (? bu konuda fikir mesela) eldivenleri önlüğü tak, başla bağırmaya (buyrun efendim, günlük taze temiz ev kahvaltısıııı, sandöviç arası ev kahvaltısı buyruunn 1,5 ytl ) gibi.. Bana yardımcı olun güzel arkadaşlarım neolur..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here