Service Yeni Nesil Müşteri Hizmetleri İş Fikri

  Müşteri Hizmetlerini iş fikrine dönüştüren Service adlı şirket yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

  Businessman in office wearing headset

  Service adıyla kurulan yeni bir girişim insanların müşteri hizmetleri ile temasa geçmesini gerektirmeden sorunlarını halletmeyi iş fikrine dönüştürmüş bir şirkettir. Müşteriler, hangi şirketle ilgili olursa olsun Service adlı müşteri hizmetleri şirketini arayarak sorunlarını belirtiyor, gerekli belgelerini yolluyor ve sorunun çözülmesi için Service adlı şirketi yetkilendirmiş oluyor. Sorunu kayıt altına alan Service, sorunla ilgili şirkete ulaşarak sorunların çözümlenmesi için gerekli adımları atıyor ve müşteriyi bilgilendiriyor.

  Bir web sitesi desteği de bulunan firma, web sitesi üzerinden sorun kaydı bırakma imkanı sağlıyor. Bu sayede müşteriler ellerindeki görsel ya da yazılı dokümanları kolayca şirkete ulaştırarak sorunları hakkında daha detaylı bilgi verme imkanı buluyorlar.

  Firma, şimdilik verdikleri hizmetler karşılığında herhangi bir ücret talep etmeyerek isimlerini duyurmaya ve hizmetin başarısını göstermeye çalışıyor. İlerleyen dönemlerde ise abonelik sistemi üzerinden ücretlendirme yapılacağı tahmin ediliyor.  Firma Sayfası

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here