Sette franchising

SETTE, gümüş sektöründe dizaynı, kaliteyi, tecrübeyi, vizyonu ve dünya markalarını buluşturan tek mağaza konseptidir.

Sistemin başarısının nedeni, denenmiş ve uzun yıllar içerisinde kazanılmış değerlerin iş ortaklarımıza  etkin bir biçimde aktarılması ve gelişen modayı yakından takip etmemizdir.

SETTE zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Diğer üstün özellikler dışında işletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır:
”¢Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.
”¢Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler.
”¢SETTE işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

SETTE OLMANIN AVANTAJLARI

İşinizi Kurarken Riski En Aza İndirin!

SETTE’nin sektördeki deneyim ve bilgi birikiminden faydalanın. İşletme, yönetim, muhasebe ve barkod gibi konularda hazır bir sisteme sahip olun. Ürün ve hizmette kalite, dünyaca ünlü markalar, modern dekorasyon anlayışı, dikkat çekici ürün ambalajları ve sunumu ile sektörde bir ilkin parçası olmanın avantajını yaşayın.

Dünyaca Ünlü Markalarla Prestij Kazanın!

Amarante, Lanvin, Luxenter, Zancan, Zero. Bu büyük markalarla müşteri portföyünüzü genişletin, prestijinize prestij katın.

Güçlü Reklam Desteğimiz İle Reklamınızı Yapın, Kendinizi Tanıtın!

Pek çok televizyon programında, kadın dergilerinde ve basındaki haberlerle SETTE tüm yenilikleri kamuoyuna tanıtıyor, ismini günden güne daha çok duyuruyor. Siz de medyada yer alan çalışmalarımıza küçük katkılarınızla, büyük avantajlar elde edin!

Eğitim Desteğimiz İle Uzman Bir Kadro Yaratın!

Mağazanız açılmadan önce, uzman ekibimizin verdiği teorik ve pratik eğitimlerle mağaza personeliniz satış için hazır! Ayrıca; mağaza yöneticileri için sunduğumuz işletme ve yönetim sistemimiz hakkındaki eğitimlerle, SETTE‘de eğitim her zaman devam ediyor!

Ürün Çeşitliliğini Garanti Edin!

Yeni trendler doğrultusunda, modayı takip ederek oluşturduğumuz sayısız ürün çeşidimizle şekillenen koleksiyonumuz sürekli yenilenmektedir. Bu çeşitlilik, hedeflediğimiz yüksek müşteri memnuniyeti yönünden, hem bizim hem de sizin için gurur kaynağıdır.
SETTE olmanın en cazip yanı, küçük yatırımla büyük kazanç elde edebilmenizdir.

Zengin İnsan İlişkileri
Tam bir takım çalışması yaptığınız ekibiniz ile olan ilişkilerinizden müşterilerinize uzanan insan ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır.
www.sette.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here