Sevenhugs Akıllı Uzaktan Kumanda 1.322.263 dolar kazandırdı

Sevenhugs

Sevenhugs Akıllı Uzaktan Kumanda

Sadece tek bir kumanda ile evinizdeki tüm cihazları kontrol edin.
Sevenhugs evinizde bulunan kumanda kalabalığına son verecek müthiş bir buluş ve devrim niteliğinde bir ürün. Tv, medya oynatıcıları, müzik sistemleri, ışıklar, termostat ve daha bir sürü cihazı tek bir kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Sevenhugs’ı kullanmak için istediğiniz aygıta yakınlaştırmanız yeterlidir. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı cihazınızı kontrol etmek için anında bir ara birim görüntüleyecektir. Kullanıma başlamak için Smart Remote’un dokunmatik ekranına dokunmanız ve kontrol etmek istediğiniz cihazı seçmeniz yeterlidir. Sadece bulunduğunuz odada değil oturma odanızın dışında ki termostatı, şöminenizi hatta garaj kapınızı bile kontrol edebilir açıp kapatabilirsiniz.

Sevenhugs wi-fi veBluetooth yoluyla çalışmaktadır. 25.000 den fazla cihaz ile uyumludur ve bu cihazlara her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir.

Sevenhugs Teknik Özellikleri

Cihazın üretimi için bugünün sınırları oldukça zorlanmış. Dünyada ilk defa kullanılan iç mekan konumlandırma sistemi sayesinde çalışan cihaz, devrim niteliğindeki teknoloji sayesinde on binlerce cihazı basit ve sezgisel bir şekilde kontrol ediyor.

Sevenhugs Genel Özellikler

1) Evinizde wi-fi ye bağlı tüm cihazlarınızı kontrol ediyor. Akıllı Uzaktan Kumanda, bulunduğunuz oda dışındaki tüm diğer odalarda aynı kablosuz ağda bulunan wi-fi bağlantılı cihazlarınızı kontrol etmekte. Tek yapmanız gereken kontrolünü sağlamak istediğiniz cihazı akıllı kumandanızdan işaretlemek.

2) Yeni Akıllı Bölgeleri Kurun. Sevenhugs cihazına sahip olduğunuzda akıllı bir bölge belirliyor ve kontrol işlemini oradan gerçekleştiriyorsunuz. 2017 sonuna doğru ise geliştirilecek olan yeni yapılandırma sayesinde birden fazla Akıllı Bölge oluşturabileceksiniz. Bu yazılım ise tüketicilere ücretsiz olarak sunulacak.

3) Tek bir kumandayla tv’nizi açabilir, ışıkları ayarlayabilir, hava durumu kontrolü yapabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm cihazları tek bir aletle kontrol edebilirsiniz.

4) Sevenhugs kumanda arama derdine de son veriyor. Şarj ünitesinin üzerinde bulunan düğmeye basarak cihazının çalmasını sağlıyor böylelikle nerede olduğunu kolayca bulabiliyorsunuz.

5) Sevenhugs Smart remote kişiselleştirme özelliği sayesinde belirlediğiniz ışıkları aynı anda açma kapama , birden fazla cihazı aynı anda kullanabilme olanağını size sunmaktadır.

Sevenhugs Kurulumu;
Cihazı çalıştırmak yalnızca birkaç dakikanızı alır; İOS veya Android inize Sevenhugs Smart Remote uygulamasını indirin. Akıllı uzaktan kumandanızı kullanmak istediğiniz odanın duvarlarına görüş alanlarını ayarladığınız sensörleri takın. Son olarak , Uygulamayı kullanarak cihazlarınızı ve eklemek istediğiniz hizmetleri tanıtın. Akıllı kumandanız artık kullanıma hazır. 2017 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmesi planlanan cihazın satış fiyatı 229 dolar olarak belirlenmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here