Seyyar pizzacı

34

Pizza Pizza, yeni bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, yeni proje ile ilgili şunları söyledi:
“Bu projede; çift katlı bir otobüsü restoran şeklinde restore ettik ve belli hatlar üzerinde otobüsün faaliyetler gerçekleştirmesini sağlayacağız. Özellikle İstanbul’da yoğun trafikten ötürü çok kişinin zamanı trafikte geçiyor. Trafikte hem acıkıyor hem de sıkılıyorlar. Pizza otobüsü sayesinde müşterilerimizin hem ulaşım hem de yemek derdi kalmayacak. Bu, farklı bir çalışma olacaktır”

Pizza Pizza olarak yurtdışında bayilik açmak için de çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Türker, ‘Farklı firmalarla farklı ülkelerden anlaşmalara vararak önümüzdeki dönemde 10 yeni franchise vermeyi planlıyoruz. Öncelikle Suudi Arabistan’da; ardından da diğer Körfez ülkeleriyle Rusya ve Ukrayna’da şube açacağız’ dedi.
Türker, yurtiçinde de 2010 sonuna kadar 250 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

3 YORUMLAR

  1. SELAMLAR BURADA OLDUĞUNUZA GÖRE MUHAKKAK İŞ ARIYORSUNUZDUR İŞ ARAYANLAR İÇİN MÜKEMMEL BİR FIRSAT BU FIRSATTA MOBİL BÜFE YAPMAK İÇİN BİR ARACIM BULUNMAKTA BU ARACIM KAMYONET KASASI YAN KAPAKLARI ACILABİLEN AÇILDIĞINDA KAPAKLAR TEZGAH BİCİMİNDE OLMAKTADIR ARAÇ, ARACIN RESMİNİ http://www.sahibinden.com DA GÖREBİLİRSİNİZ İLAN NOSU: 5159474 ARAC ORJİNAL KM DE OLUP SİZİN İSTEĞİNİZE GÖRE TADİLATLA HER TÜRLÜ TİCARİ FALİYETE UYGUNDUR FİYATINIDA DÜŞÜRDÜM 5500 TL ALICISINA İŞ FİKİRİ KONUSUNDA OLUR OLMAZ GİBİ FİKİR DÜŞÜNCESİ İÇİN 0555 667 1111 – 0536 961 3737 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here