Sıcak Masa Hot table Bayilikler Veriyor

Sıcak Masa Hot table Bayilikler Veriyor 1
Hot table

Hot table Bayilik

Son yıllarda kapalı alanlarda sigara ve nargile içilmesinin yasaklanmasıyla, açık alanlarda kafe, otel, restoran, çay ve kır bahçeleri gibi benzeri tesislerde ısınma ile birlikte sektörel hizmete uygun SICAK MASA çeşitleri üretilmeye başlamıştır.

Hot tablewww.hotables.com sıcak masa ismi altınta üretmekte olduğumuz bahçe, balkon,cafe.restoran ve açık alanlar için kullanılan ürünümüzü bayilik sistemi ile tüm türkiye buluşturmaktayız.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 25.000 minimum yatırımla %45 kar marjı ile kazan kazandır. mantı ile çalışmaktayız.

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Telefon numarası: 0332 320 98 02
Telefon numarası 2: 0542 603 25 13
[email protected]
www.hotables.com
Adres Bilgileri: Şeyhsadrettin mh. valicemilkeleşoğlu sk 21/B MERAM/ KONYA

HOT TABLE NEDİR?/NEDEN HOT TABLE ?

Cafe, restoran, bahçe, balkon gibi tüm açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış Hot Table, saatte sadece 35 krş gibi bir tüketimle tüm ısınma sistemlerine meydan okumaktadır. Cafe, restoran gibi müesseseler için en ideal ısınma yöntemidir. Günümüzde üstten ısıtma sistemleri başağrısı ve birçok hastalığa sebebiyet verebilmektedir. En ideal ısınma şekli alttandır. Atalarımızın da dediği gibi, “Ayağını sıcak, başını serin tut”. Günümüzde birçok kişi ayağından rahatsızlanmakta ve birçok ağır hastalığa yakalanmaktadır.

Hot Table, günlük yaşantınızda, eviniz, işyeriniz, balonunuzda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Hot Table, tasarımıyla hem ısıtıcı hem de masa vazifesi görmektedir. O yüzden ayrıca bir ısıtıcı sitemine gerek yoktur. Fan sistemi ile sadece masanızı ısıtmakla kalmayıp, bulunduğunuz ortamı da ısıtmaktadır.

Müşteri yakından ve en doğru açıdan ısıtılır, bu nedenle verimliliği yüksektir,
Müşteri varsa kullanılır yoksa kapatılır.
Yanı masa kazanıyorsa tüketir.
Tasarımında düşündüğümüz ayrıntılar müşteri memnuniyetini beraberinde getirecektir.

HOT TABLE (SICAK MASA) ile TASARRUF EDİN!
3 saatlik bir çalışma sonucunda sadece 1 TL gibi bir elektrik sarfiyatında bulunan HOT TABLE ( SICAK MASA) bu özelliği ile diğer pahalı ısıtma sistemlerinden daha tasarrufludur.
Yakıt yanması gerçekleşmediği için sıfır CO2 Emisyonu ile tamamen doğa dostu bir ürün olan HOT TABLE (SICAK MASA) sayesinde atık gaz , baş ağrısı ya da koku sorunu ile karşılaşmazsınız.

‘’Mekânınız Sıcaklığı ile Dikkat Çeksin!’’
Isıtıcı sisteminin çalıştırıldığı durumlarda rengi sayesinde mükemmel bir görüntü sağlar, sıcak bir mekan arayan müşterilerin dikkatini çeker ve öncelikli tercihi olur.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ VE ŞEÇENEKLER:
Her türlü ihtiyaca cevap vermesi için tasarlanan HOT TABLE( SICAK MASA) değişik alternatifler ile müşterilerine sunulmaktadır.

Tekli Masa (4-6 Kişilik), Çiftli Masa (6-8 Kişilik), Bistro Masa (4-6 Kişilik) alternatifleri üst tablalı ve tablasız, firmalara özel logolu, prizli, farklı renk ve model seçenekleriyle her türlü isteğe cevap verebilmekteyiz.

Mekânınızın standart masa üst tablasını korumak isterseniz HOT TABLE (SICAK MASA) alt ısıtıcılı aksamını kendi üst tablalarınızla birleştirebilir kurumsal kimliğinizden uzaklaşmadan maksimum konfora sahip olabilirsiniz.

‘’En doğru ısıtma – Alttan Isıtma!’’

Türk Patent Enstitüsü HOT TABLE (SICAK MASA) Test Etti ve Onayladı!
Son dönemlerde yükselen bir trend olan “dış mekanlarda müşteri ağırlama” durumunun getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak üzere tasarlanan HOT TABLE ( SICAK MASA) TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ’nün koruması altında olup, gerekli testlerden geçmiştir.

Dış Ortam Isıtıcıları İçerisinde En Şık ve En Tasarruflu Alternatif olan HOT TABLE (SICAK MASA) CE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Unutmayın, HOT TABLE (SICAK MASA) müşteriyi sıcak tutar, cironuza ciro katar!

Hot table
Hot table

• 2 mm sac
• Statik Boya
• Karbon Rezistans 1600 – 2000 Watt
• Termostatlı, ortam sıcaklığına göre otomatik ayarlı, açılıp kapanabilen yapı.
• Fanlı
• Rezistans ömrü 6 yıl
• Garanti süresi 2 yıl
• Masa Tablası 70×70 cm
• Kolay montaj
• 125 cm fiş kablo
• Ağırlık 11 kg

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here