Sihirli Feng Shui Kristallerde bayilik

Bandi güvencesiyle, sevdiklerinize istediğiniz mesajı vermenin en iyi yolu. Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş.


Kavanozunun tıpasına takılan renk değiştiren LED ile birlikte, odanız için mükemmel bir süs eşyası. LED renginin değişiminin kristalinize nasıl etki ettiğini gördüğünüzde bu FENG SHUI kristalini daha çok seveceksiniz


Yapımı kolay, kolay olduğu kadar zevkli. Ailenizden herhangi birine, yakın dostlarınıza, kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz ve şu anda Türkiye’ de dağıtımından sorumlu olduğumuz ve tek bizde bulabileceğiniz bu ürüne Bandi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ayrıcalığı ile sahip olmanın keyfini yaşayın.

Kristalin Yapılışı :


1- Kutunun içinde bulunan herşeyi çıkartın.
2- 100 C dereye kadar suyunuzu kaynatın.
3- Kutunun içinden çıkan çubuğu üzerindeki ok işareti kavanozun tabanını gösterecek şekilde yine kutunun içinden çıkan kavanozun içine koyun.
4- Daha sonra kaynattığınız suyu çubuğun üzerinde bulunan çizgi seviyesine kadar doldurun.
5- Suyu çizgi seviyesine kadar doldurduktan sonra, kutunun içerisinden çıkan kristal çözücü solventi suya katın ve iyice çözünene kadar karıştırın.
6- 2-3 dakika bekleyin ve bu sırada dileğinizi tutun.
7- Daha sonra kavanozun içine kutunuzun içinden çıkan kristal tabletini atın. (Kristali tam ortaya yerleştirmeye dikkat edin. Çünkü 2-3 gün içinde kristal tabana yapışmış olacaktır.)
8- Kavanozumuzun içinden çıkan tıpayla kavanozu kapatalım.
9- 24 saat geçtikten sonra tıpayı çıkarın. (KESİNLİKLE UNUTULMAMALI !! )
10- Daha sonra beklemeye başlıyoruz ve kristalimiz günler geçtikçe büyüyor.(Yaklaşık büyüme süresi 15-21 gün arasında değişmektedir)
11- Kristal istediğiniz boyuta ulaştığı zaman kavanozun içindeki suyu boşaltın ve kavanozunuzu temizleyin.
12- Daha sonra LED’ i tıpaya yukarda görülen resimdeki gibi yerleştirin.

NOT : Alacağınız fiyata 2 adet piyasa fiyatı en az 6 TL olan pillerde dahildir.
İlker Emin DEMİR


Bayilik başvuruları için info@bandi.com.tr

Bandi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Tel : 0216 518 7984
Cep: 0532 603 8316

8 YORUMLAR

 1. Ben bu üründen aldım ve evde aynen denildiği gibi işlemleri sırasına göre yaptım.Gördüğüm şey gerçekten çok güzel bir deneyimdi benim için.
  Böyle bir ürünü bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz

 2. İlginize çok teşekkür ediyoruz. Çok yakında yeni türkçe mesaj seçeneklerini çıkarıyoruz. Tekrar bekleriz.

  Saygılarımızla

  İlker Emin Demir

 3. Sayın İlker Emin Demir, nezaketinizden ötürü teşekkür ederim, ve gene bu nezaketinizden ötürü iyi niyetli olduğunuzu düşünüyorum. Feng Shui'nin renklerle ilgisi malum tabi. Ancak kristaller dediğinizde bu çok özel ve ayrı bir konu. Çok da derin olduğunu siz de bilirsiniz. Kastettiğim; ürününüzdeki kristal dediğiniz oluşumun büyüyemeyeceği değil, büyüyen böyle bir oluşumun kristal olmayacağı yönünde idi. Amacım burada tartışma ortamı oluşturmak değil. Ancak şahsi kanımca bu ürün Feng Shui felsefesi doğrultusunda fayda sağlamaktan ziyade daha çok göze hitap eden bir aksesuar modunda. Zaten "Süs eşyası olarak kullanılacak çok güzel ve özel bir hediyelik eşya" cümleniz de bunu destekliyor. İyi günler dileklerimle.

 4. Arkadaşlar bu ilanı bizimle irtibata geçilsin, ürünü tanıtalım amacıyla verdik. Bizim kimseyi kandırma gibi bir amacımız yok. Keşke bu yorum yazılmadan önce Feng Shui' nin renklerle ve kristallerle ne gibi bir bağlantısı olduğu araştırılsaydı. Bugün Amerika' da bu üründen çoğu yerde görebilirsiniz ve orda da aynı isimle piyasaya sürülmüştür.

  Kristalin nasıl büyüdüğünü gösteren video elimizde mevcuttur. İsteyen arkadaşlar meşhur alışveriş portalından arattırıp ilanımızı görebilirler, video orada da mevcuttur. Ayrıca kendi sitemiz üzerinden de satışını yapmaktayız ancak reklam olacağı için burdan ismini veremiyorum.

  Kristal bir tablet halinde kavanozun içindeki suya attıktan sonra yaklaşık 15 gün içinde büyüyor. Üzerinde ki LED lamba sayesinde de renk karanlıkta sürekli değişiyor. Gündüz ise kendi orjinal renginde kalıyor. Süs eşyası olarak kullanılacak çok güzel ve özel bir hediyelik eşya.

  Fiyatınına gelince fiyatı adete göre değişiyor ama piyasa satış fiyatı 20-25 arası.

  Saygılarımla

 5. Bunun FENG SHUI ile alakası nedir? Buradaki ana maksat Feng Shui adını kullanarak insanları kandırmak gibi geliyor bana. Hem o nasıl bir kristalmiş ki büyüyebiliyor? Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi verir misiniz lütfen.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here