Silk & Cashmere bayilik

Silk & Cashmere; yüksek kaliteli 100% Saf Kaşmir, 100% Saf İpek ve ikisinin karışımı olan kaşipekten bayanlar ve erkekler için özgün üst giyim koleksiyonu konseptini, uluslararası marka konsepti ve mağazacılık ile birleştiren konusunda ilk örnektir.
‘Silk & Cashmere’ koleksiyonlarını Fashion Line, Klasikler ve zengin Aksesuar koleksiyonunun yanısıra, “My First Cashmere” bebek koleksiyonu ve “Puppy Cashmere” evcil havyan koleksiyonu ve “Cashmere For Home” ev tekstili koleksiyonu ile tamamlayarak, konusunda tam bir uzmanlık sunmaktadır.


Markamızın sağlıklı ve iddialı büyüme stratejisi doğrultusunda, bugüne kadar belirlediğimiz potansiyel pazarlarda kısıtlı sayıda bayilik (mağaza/corner) verdik. Bayilik ve corner çalışmalarımız için firma politikamız salt adetsel artışın yerine, markamıza uzun vadede katkıda bulunabilecek, imajımızı ve kalitemizi koruyarak birlikte üstlere taşıyacak kişi ve kurumlarla işbirliği yapmaktır.


İnanıyoruz ki doğru konumda bulunan, tarafımızca onaylanmış ve doğru yönetilen bir S&C mağazasının ve corner’ının mutlak başarısı garantidir. Bunun kanıtı olarak bugüne dek merkezimizin onayladığı ve fizibilitesini yaparak bayilik açtırdığı tüm mağazalar ve corner’lar başarıyla devam etmekte hatta ikinci üçüncü satış noktalarını açmaktadırlar. Bu bizi gururlandırmaktadır.


Çünkü Silk & Cashmere:


-Türkiye’nin uluslararası düzeyde yayılmayı başarmıs çok nadide markalarının başında gelmektedir. 12 adet ulusal ve uluslararası ödülü olup, üniversitelerde “başarılı girişimcilik vakası” dalında ders olarak okutulmaktadır.


-Silk & Cashmere ayrıca müşterisi hazır bir markadır. Bayimizin mağazasının açılış gününden itibaren onu bekleyen kaşmir, ipek ve kaşipek tutkunu seçkin bir müşteri portföyü mağazaya sahip çıkarak başarılı kılmaktadır.Ek bilgiler :
Franchise sayısı :21
Hedeflenen franchise : 50
Hedeflenen iller: Adana,Trazon, Eskişehir, Bursa
Franchise bedeli 15 bin dolar.Royalty alınmıyor.


Silk & Cashmere Başvuru için
Selanik Bulvarı No: 131 Kemerburgaz
34075 İstanbul
Tel: +90 212 360 09 90 (pbx)
Fax: + 90 212 360 08 80
E-mail: fabeks@fabeks.com


Etiketler : Silk & Cashmere bayilik, Silk & Cashmere mağazası açmak

Genel Bayilik Başvuru Formu :

13 YORUMLAR

  1. bursa bayiliğniz için şartlarınız nelerdir öğrenebilirmiyim.Franchise bedeliniz aynı miktar olarak geçerlimi?ek masraflarımız varmı toplam maliyeti öğrenebilirmiyim.Başarılarınızın devamı dileğiyle…

  2. mrhb.sakarya da bayiiliğinizi yapmak isterim. şartlarınızı öğrenebilirmiyim.şimdiden tşk ederim. kolay gelsin.

  3. iyi günler ben istanbulda kalıyorum. ama başka bir ilde bayiliginizi açmayı düşünüyorum.
    acaba çalışma şartlarınızı öğrenebilirmiyim.

  4. genc girisimciler olarak bayilik almak istiyoruz bize bu konuda bilgilendirici mail atarsaniz sevinirim

  5. ben aydın forum'a bayılık almak ıstıyorum bu konuda bana yuardımcı olabılırmısınız ne gereklı bayılık almak ıcın

  6. sevgili ayşe zamanpur bu kadar param olsa inanın hemen bayiliğinizi alırdım . dağ başındada olsa satardım. siz benim gerçekleştiremediğim hayallerimin çalışkan,ve cesur yüreğisiniz. dilerim hayatınız çok uzun , çok mutlu, çok başarılı geçer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here