Silk & Cashmere Bayilik Bilgileri

Silk & Cashmere

Silk & Cashmere Bayilik

Silk & Cashmere markası kadın, erkek ve çocuk giyim üzerine lüks segmente hitap eden bir giyim firmasıdır. Türkiye’de ağırlıklı olarak avm’lerde bulunan firmanın 26 ülkede satış noktaları bulunmaktadır. Bayilik veya corner bayiliği şeklinde başvuru yapabileceğiniz firma özel günlerde yaptığı indirimli satışlarla dikkat çekiyor.

Silk & Cashmere mağazası açmak ortalama 500.000 lirayı buluyor. Ciro üzerinden ayrıca pay almayan firmanın mağazanın açılış maliyeti için m2 başına 700 dolar  istediğini de belirtelim.

İsmiyle kendini en güzel şekilde ifade eden Silk and Cashmere, saf ipek, saf kaşmir ve onların birleşimi olan kaşipeğin dünyasıdır.

Silk and Cashmere’in yolculuğu Ayşen Zamanpur ve ekibinin 1992 lerde İç Moğolistan’a, Capra Hircus denilen dünyanın en kaliteli kaşmirini üreten keçilerin ve ipek kozalarının anavatanına gitmeleriyle başlıyor. Eşsiz bir fikir, güçlü bir proje ve çalışkan bir ekiple gerçekleştirilen bir tutku ve azim hikayesidir Silk and Cashmere’inki.

Bir zamanlar ulaşılmaz olarak düşünülen saf kaşmir ve saf ipeğe ulaşmakla kalmayan bu ekip, tam anavatanında kurduğu kendi alanındaki ilk stratejik ortaklıklarla çok sağlam adımlar atarak çeyrek asırdır her gün büyümeyi sürdürmüştür.

Silk and Cashmere’in damıtılmış bir zevke sahip olan müşteri kesimine yönelik kaliteli, sağlıklı ve ulaşılabilir ürünlerden oluşan evrensel ama özgün koleksiyonu dünyanın şu ana kadar 26 ülkede 200 satış noktasında kendisine yer edinmiştir…

Hedefi “dünyanın en sevilen kaşmir markası” olmaktır…

Silk & Cashmere Mağaza ve Corner bayilik şartlarının detayları için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

13 YORUMLAR

  1. bursa bayiliğniz için şartlarınız nelerdir öğrenebilirmiyim.Franchise bedeliniz aynı miktar olarak geçerlimi?ek masraflarımız varmı toplam maliyeti öğrenebilirmiyim.Başarılarınızın devamı dileğiyle…

  2. mrhb.sakarya da bayiiliğinizi yapmak isterim. şartlarınızı öğrenebilirmiyim.şimdiden tşk ederim. kolay gelsin.

  3. iyi günler ben istanbulda kalıyorum. ama başka bir ilde bayiliginizi açmayı düşünüyorum.
    acaba çalışma şartlarınızı öğrenebilirmiyim.

  4. genc girisimciler olarak bayilik almak istiyoruz bize bu konuda bilgilendirici mail atarsaniz sevinirim

  5. ben aydın forum'a bayılık almak ıstıyorum bu konuda bana yuardımcı olabılırmısınız ne gereklı bayılık almak ıcın

  6. sevgili ayşe zamanpur bu kadar param olsa inanın hemen bayiliğinizi alırdım . dağ başındada olsa satardım. siz benim gerçekleştiremediğim hayallerimin çalışkan,ve cesur yüreğisiniz. dilerim hayatınız çok uzun , çok mutlu, çok başarılı geçer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here