Silvon Bakterileri Öldüren Çarşaf 1 milyon dolar kazandırdı

Silvon Bakterileri Öldüren Çarşaf 1 milyon dolar kazandırdı 1
Silvon

Silvon ile Doktorların dikkat edilmesi için uyardığı çarşaf bakterilerine son!

Silvon Bakterileri Öldüren Çarşaf girişimcisine tam 1 milyon dolar kazandırdı. Son yıllarda yapılan araştırmalarda her insanın yatağında çarşafında gözle görülmeyen bir çok bakteri olduğu ortaya çıktı. Buna bir son vermek de yine ürün geliştiricilerine düştü.

Amerikalı geliştirici Alexander Szpakowski tarafından geliştirilen yatak çarşafları sahip olduğu özel dikim iplikleri sayesinde bakterileri yatağınızdan arındırıyor.

yatak-bakterileri-silvon

Muhteşem bir yumuşaklıkta ve konforda olan çarşaf ve yastık kılıfları, dünyanın en gelişmiş gümüş iplikleri ile dikiliyor. Bu inovatif iplikler istenmeyen bakterilerin üremesini engellerken olan bakterilerin de yok olmasını sağlıyor.

Biz farkında olmasak da yataklarımız mikropludurlar. Tertemiz bir çarşaf ve yastık takımının sadece 1 kullanımda bile korkunç derecede bakteri üretebiliyorlar. Üstelik dermolojistler, yatak çarşaflarının 2-3 günde bir yıkanmasını öneriyorlar ancak kimin bu kadar zamanı var ki ?

Yine yapılan araştırmalara göre insanlar çarşaflarını ortalama olarak ayda bir değiştiriyorlar. Bu da her gece bakterilerin kucağında uyumak anlamına geliyor.

Silvon adlı gümüş iplikler ile dikilmiş olan çarşaf ve yastık takımı ise bu soruna son veriyor. Silvon, tamamen kalıcı bir özelliğe sahip. Yani yıkanmaların ardından bakteri öldürme özelliği kaybolmuyor. Çünkü bu özellik ürünün ipliklerinde yatıyor. Supima pamuk teknolojisiyle üretilmiş olan ürün muhteşem bir yumuşaklığa da sahip.

silvon-bakterisiz-carsaf
Supima

Silvon tamamen doğal olarak üretilmiş bir takımdır ve kesinlikle vücuda zararlı kimyasallar barındırmaz.

Silvon’a sahip olmak isteyenler Indiegogo sitesinde ürün sayfasını ziyaret edebilirler. Yatak boyuna göre farklı fiyatları bulunan ürünün Queen-Size fiyatı 180 dolar olarak belirlenmiş. Silvon şu anda yaklaşık 1 milyon dolarlık yatırım almış durumda ve başarısını geliştirmeye de devam ediyor. Ürün Sayfası

Silvon çarşaflar Aralık 2016 tarihinde tüketiciler ile buluşması bekleniliyor. Bu kadar ilgi gören bir ürünün Türkiye için toptan satış haklarını almak akıllıca bir iş olabilir. Girişimcinin henüz bayilik verecek kadar üretmediğini varsaysak bile ilerleyen zamanlarda takip edilecek ürünler listenize eklemeniz gerekebilir. Unutmayın hijyen her ülkede çok dikkate alınan bir konudur.  Bu yüzden temizlik ve hijyen sektöründe ki bir çok ürün tüketiciler için cazip hale gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here