Simpaş Sigorta Bayilikler Verecek
Simpaş Sigorta

Simpaş Sigorta
Simpaş Sigorta

Bayilik Kategorisi : SİGORTACILIK
Firma İsmi : SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.
Kuruluş Yılı : 1976
Şube Sayısı : 80
Firma Tanıtımı : 1976 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 1981 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.
Ev-İşyeri Yangın,Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik – Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir.
Bayilik Şartları : SİMPAŞ SİGORTA; HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ 2010/31-34-35-36 SAYILI KARARNAMELERİNDE YER ALDIĞI TARZDA ŞUBE TESİS EDEREK, BULUNDUĞU BÖLGEDE BİRDEN FAZLA SİGORTA ŞİRKETİNİ TEMSİL ETTİRİP REKABETÇİLİK SINIRLARINI ZORLAYARAK RAKİPLERİYLE KOLAYLIKLA REKABET EDEBİLEN VE BU SAYEDE İMAJ VE FİYAT ALTERNATİFİ AÇISINDAN GÜÇLENEREK MEVCUT PORTFÖYÜNDEN DAHA FAZLA GELİR TEMİN EDECEK, SİGORTA ÜRÜNLERİNİN TANITIM, DANIŞMANLIK VE SATIŞINI YAPARAK, PORTFÖYÜNÜ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPACAĞI 20 SİGORTA ŞİRKETİNİN İMKÂNLARIYLA GELİŞTİRİP KAZANCINI ARTIRACAK, ACENTELİĞİNDEN İSTEDİĞİ KAZANCI ELDE EDEMEYEN ACENTE SAHİPLERİ, SİGORTA ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞMIŞ SATIŞ TEMSİLCİLERİ VE SİGORTA ACENTELİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARAMAKTADIR.
Simpaş Sigorta Bayilik Destekleri :
Araç Sigortası
Konut Sigortası
İş yeri sigortası
Seyahat Sigortası
Mühendislik Sigortası
Deprem Sigortası
Tarım Sigortası
Sağlık Sigortası
Nakliyat Sigortası
Hayat Sigortası
Bireysel Emeklilik
Sigortası v.s. her türlü sigortacılık branşında çalışabilme imkanı sağlanmaktadır.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
İSTANBUL İÇİ 2.500.00 TL.KURULUŞ MASRAFI + 5.000.00 TL. TEMİNAT,
İSTANBUL DIŞI 5.000.00 TL. KURULUŞ MASRAFI + 5.000.00 TL. TEMİNAT ALINMAKTA OLUP ORTALAMA KAR MARJI OLARAK GELİR VERGİSİ BİZE AİT OLMAK ÜZERE SİSTEM ÜZERİNDEN TAHAKKUK EDEN KOMİSYONUN % 70’İ VERİLMEKTEDİR.
Simpaş Sigorta Bayilik için iletişim :
Adres: MOLLA GÜRANİ MAH. VATAN CAD. UĞUR APT. NO: 35/1 FATİH – İSTANBUL
İlgili Kişi : TEKİN BİRSEN
Telefon Numarası : (212) 588 34 80 – 0506 793 26 16
E-posta : tekin@simpassigorta.com
Web Sitesi : www.simpassigorta.com

BESTE PARK-TEL