Şipşak fotoğraf makinesi 24 saat’te 100.000 dolar yatırımı geçti

Şipşak fotoğraf makinesi 24 saat'te 100.000 dolar yatırımı geçti
Şipşak fotoğraf makinesi

Şipşak fotoğraf makinesi Lomo’Instant Automat yeni çıkan bir ürün. Yatırım sitesi Kickstarter’da görücüye çıkan proje umduğundan da hızlı yatırım almaya başladı.

Şipşak fotoğraf makinesi – Kısaca milyon doları rahatlıkla geçeceğine inandığımız bu projenin Türkçe olarak basın bülteni bizlere ulaştı. Proje hakkında ki ayrıntılı bilgilere yazımızdan bu şipşak fotoğraf makinesine sahip olmak istiyorsanız projenin yatırım sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Lomo'Instant Automat
Şipşak fotoğraf makinesi

Lomo’Instant Automat Basın Bülteni

Yine bir Kickstarter projesi ile karşınızdayız: Lomo’Instant Automat
Projemiz başlayalı henüz 24 saat olmasına rağmen, hedefimiz olan 100.000 doları geçmiş ve projemizi başarıya ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

EN ÜSTÜN OTOMATİK ŞİPŞAK FOTOĞRAF MAKİNESİ

Hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için muhteşem olan Lomo’Instant Automat, eğlenceli ve zahmetsiz gündelik çekimler için en ideal şipşak fotoğraf makinesi. Çünkü enstantane hızı, diyafram değeri ve flaş gücünü otomatik olarak ayarlayan Lomo’Instant Automat her zaman hazırda tek yapman gereken çekmek. Müthiş yaratıcı özelliklerle donatılmış olan Lomo’Instant Automat flaşı kapatmana ve pozlama ile deneyler yapmana izin veriyor, bu yüzden seçeneklerin hiçbir zaman tükenmeyecek. Anı yakala, fotoğrafı çek ve saniyeler sonra mükemmel şekilde pozlanmış o anı elinde tut.

LOMOGRAPHY’NİN KLASİK YARATICI ÖZELLİKLERİ İLE DOLU

Bir sürü özellikle dolu ama kullanımı çok rahat olan Lomo’Instant Automat yaratıcılığı kolaylaştırıyor. 3 adımlı alan odaklama sistemi ve klasik klik & dur hissi sayesinde artık çok daha kolay. Kullanışlı LED ekranı ile kaç pozun kaldığını takip et, sınırsız çoklu pozlamalar ya da 30 saniyeye kadar uzun pozlamalı deneyler yap, uzaktan kumandalı lens kapağı ile kocaman grup selfie’leri çek, Close‐up, Wide‐Angle ya da Fisheye lens eklentisi ile çekimlerine eğlence kat veya dört farklı Renkli Filtreden biriyle fotoğraflarını renklendir. Bakış açını değiştir, hayal gücünün sınırlarını zorla ve asla yeni bir şeyler denemekten korkma.

Kolay Kullanım

Şipşak fotoğraf makinesi Lomo’Instant Automat bir düğmeyle sana yaratıcı bir dünya açıyor. Biz teknik taraflarla ilgilendik ki sen hayal gücünü keşfetmeye, çevrendeki koşuşturmaya katılmaya ve en mutlu anlarını paylaşmaya odaklan. Enstantane hızı, diyafram değeri ve flaş gücünü otomatik ayarlayan Lomo’Instant Automat her zaman ve her yerde çekim yapmaya hazır. Ayrıca bir çok pozlama modu ve fazladan yaratıcı özellikleri ile ilham kaynağın hiçbir zaman tükenmeyecek. Anı değerlendir, pozu yakala ve birkaç saniye sonra o mükemmel şekilde yakalanmış fotoğrafı elinde tut.

Şu Ana Kadarki En Yaratıcı Özellikler

Selfieler için uzaktan kumandayı kullan, sınırsız çoklu ve uzun pozlamalar çek. Renkli Filtreler, Wide Angle, Close-up ve Fisheye lens eklentileri ile fotoğraflarına yeni bir hava kat. Havalı LED sayacıyla kaç pozun kaldığını takip et ve 3 adımlı, karakteristik klik ve durma hissine sahip odaklama mekanizması ile kolayca net fotoğraflar çek. Hayal gücünü genişletmek için yaratıcı ipucu kartlarını kullan ama hiçbir zaman yeni şeyler denemekten korkma, içgüdülerine güven, kendi ilham kaynağın ol ve kendi evrenini yarat.

Bize Kickstarterda Destek Ol

Biz kasten Lomo’Instant Automat ’ı olabildiğince küçük tasarladık ki, gittiğin her yere onu da götür. şık siyah, minimal beyaz, sofistike kahverengi deri ve Kickstarter destekçilerine özel dört farklı tasarımı olan şipşak yeniliğimizin içi de dışı da güzel.

Bize Kickstarter’da destek olarak Şipşak fotoğraf makinesi – Lomo’Instant Automat ve yanında gelen ilgi çekici eklentilere %35’e varan karla sahip olabilirsiniz. İlk destek olanlar, en iyi fiyatları kapıyor, bu yüzden hemen Kickstarter sayfamıza göz at!

Kickstarter sayfamıza bu link ile ulaşabilirsiniz. Lomo’Instant Automat

TEKNİK DETAYLAR

 • – Film Formatı: Fujifilm Instax Mini Film
 • – Pozlama Alanı: 62mm x 46mm
 • – Enstantane Hızı: Bulb (maksimum 30 saniye), 8s‐1/250 (Auto Çekim Modu)
 • – Diyafram Değeri: f/8, f/22
 • – Pozlama Telafisi: +1/‐1 Pozlama Değeri (Ortama Göre Pozlama)
 • – Film Çıkartma Mekanizması: Motorlu
 • – Çoklu Pozlama: Sınırsız
 • – Dahili Flaş Rehber Numarası: 9(m)
 • – Dahili Flaş:Otomatik Flaş & Flaş Kapalı Modu
 • – Alan Odaklama Ayarları: 0.6m / 1‐2m / sonsuz
 • – Tripod girişi: Evet
 • – Uzaktan Kumanda: 2 sensör (biri önde, biri arkada), kızılötesi ile aktarım
 • – Uzaktan Kumanda Sensör Mesafesi: güneşte 1‐2m, iç mekanda 5m’ye kadar
 • – Film Sayacı: LED gösterge, geri sayım
 • – Batarya Gereksinimi: 2 x CR2 batarya (2 x 3V)
 • – Uzaktan Kumanda Batarya Gereksinimi: 1 x CR1632 batarya (3V)
 • – Filtre Giriş Çapı: 43mm
 • – Lens Eklentileri: Close up, Wide Angle ve Fisheye lensler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here