Sıradışı fikirler Touch and Brush

Bu ürün hayatımızı hem kolaylaştırabilecek hemde rahatlatabilecek bir ürün. Ürünün fiyatı 19.99 dolar kullanımı ve kurulumuda bir o kadar basit. Videodaki kullanımın kolaylığını görünce insan ister istemez ürünü merak ediyor. Bu yüzden en yakın zamanda ülkemizde de görmek istiyoruz. (Not: Farklı ürün ve iş fikirleri arayanlara
yönelik bu tarz ürünleri yayınlamaya devam edeceğiz:))

9 YORUMLAR

 1. kesinlikle hijyenik değil. Bakteriyolojik açıdan bulaşma olabileceği gibi hepatit ve hiv taşıyıcıları olan evlerde viral enfeksiyonların bulaşmaması içten bile değil. Bence bu ürüne patent dahi verilmez.

 2. merhaba arkadaşalar bende limitli.com bekliyorum gelecek kampanyasında söylediginiz fiyatın çok daha uygununa satışa çıkacakmıs.
  çok özel ve güzel bir site hem uygun hemde kaliteli kargıo zaten fevkalade 1 günde kapımda siparişi verdim saat 12:00 'da işlerimi yptım aksam 17:00'da elimdeydi okadar ki diyecegim diger siteler gibi degiller herzmn müşyerilerine önem veriyorlar..
  heryere tavsiye ederimmm ve edicemdee hiç bir zaman beni magdur etmediginiz için teşekkürler… limitli.com …

  :):):)

 3. Evet bende aldım aynı üründen 1 hafta falan oluyor. Ürün güzel, ben ilk başta hijyen konusunda tereddüt etmiştim ama ürünü kullanınca diş fırçam o ürünün mandalına hiç değmiyor. O yüzden hijyen açısından da problem yok yani. Komşularım da gördü onlarda illa alalım diyor. Böyle güzel ürünleri bizlerle buluşturan morfikirlere çok teşekkürler. Bu arada ürün kolayfircala.com sitesinde satılıyo. Fiyatı da gayet makul. Piyasada bu üründen çok daha biçimsiz ve kullanımı zor olanları bile 15 TL den aşağı yok. Bu ürüne bu fiyat çok iyi yani.

 4. izlediğimde ilk aklıma gelen bulaşıcı hastalığı olan biri fırçasını sürdüğünde ne olacak oldu?

 5. kardeşim bu ürün ağız sağlığını tehlikeye sokuyo diye amerikada çıktıktan bi kaç ay sonra yasaklandı.diş fırçasının değdiyi yere başka diş fırçalarıda dokunduğundan aids gibi hastalıkların bulaşma riskini arttırıyomuş. zaten patentini alan firmadan da patenti bu yüzden geri çekmişler.

 6. ARKADAŞLAR BEN BU ÜRNÜN PAZARLAMASINI YAPMAK İSTİYORUM FAKAT TÜRKİYE TEMSİLCİSİNİ ARAŞTIRMAMA RAĞMEN BULAMADIM EĞER BU ÜRÜN İLE İLGİLENEN ARKADAŞLAR VAR İSE BENİMLE BAĞLANTIYA GEÇMELERİNİ RİCA EDERİM.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here