ŞişÇöp Franchise Sistemi – ŞişÇöp Bayilik

ŞişÇöp Franchise Sistemi - ŞişÇöp Bayilik
ŞişÇöp Franchise

ŞişÇöp Franchise

Ege’nin tarihi çöp şiş lezzetini, çağdaş bir konsept ile kurumsal bir marka haline dönüştüren ŞişÇöp, franchising sistemi ile şubelerini başarıyla arttırmaya devam ediyor. ŞişÇöp; yatırımcılarına sağladığı kolaylıklar, ekonomik yatırım şartları ve uygun franchising koşulları ile Ege’nin tarihi çöp şiş lezzetini, girişimciler için karlı bir yatırım fırsatına dönüştürüyor.

ŞişÇöp Franchise Adaylarında Aradığı Temel Özellikler

 1. ŞişÇöp markası ve franchise sistemine inanç ve bağlılık,
 2. Dürüst ve temiz bir ticari kariyer,
 3. Yeterli yatırım ve işletme sermayesi.
ŞişÇöp Franchise
ŞişÇöp Franchise

ŞişÇöp Franchising Süreci

 1. Franchise Başvuru Formu” bize ulaştıktan sonra, ŞişÇöp franchise departmanı tarafından değerlenlendirilip, 3 gün içinde adaya başvuru sonucu hakkında bilgi verilir.
 2. Olumlu değerlendirilen başvuruların neticesinde adaya randevu verilip karşılıklı görüşme yapılır ve adaya Franchising sistemine katılım ve süreç ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
 3. Franchise adayının belirlediği aday lokasyon varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır.
 4. Fizibilite sonucunda yapılan değerlendirmede adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda franchising sözleşmesi imzalanır.
 5. Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona üzerinde ŞişÇöp konseptini baz alarak projelendirme çalışmasına başlar.
 6. ŞişÇöp; bayilik sözleşmesi imzaladığı andan, açılışa kadar geçen tüm süreçte, yatırımcısı ile birlikte çalışır ve her aşamada gerekli yönlendirmeleri yaparak yatırımcısına destek olur.
 7. ŞişÇöp; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, reklam ve pazarlama satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, mali işler, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.
 8. ŞişÇöp ailesinin üyesi olmak için aşağıdaki franchising başvuru formunu doldurup bize göndermeniz; başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.

ŞişÇöp Franchise Başvurusu

ŞişÇöp Franchise başvurusu yapmak isteyen girişimciler bu başvuru formu linke tıklayarak ŞişÇöp Franchise başvuru formuna giderek ŞişÇöp Franchise başvurusunda bulunabilirler.

ŞişÇöp Franchise İletişim Bilgileri

Mail : [email protected]
ŞişÇöp İletişim Formu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here