Sistem Barter franchising

Firmalarımız ve ülkemiz için sahip olunan kaynakları; kısa dönemde finansal kazanca çeviren barter sisteminin Türkiye’de gelişmesi Sistem Barter desteği ile gerçekleşmektedir. Sistem Barter, kurmuş olduğu “Barter Ortak Pazarı” nın ticari yönetim sisteminde üstlendiği rolü paylaşma ve geliştirme noktalarında Franchise sistemi ile çalışabileceği iş ortakları aramaktadır.


Sistem Barter teknolojiyi en üst düzeyde kullandığından Barter Franchisee’ leri de Sistem Barter’ın üye firmaları arasında kurduğu iletişim sistemleri ve interaktif web sitesi ile verimliliğini ve karlılığını süratle artırmaktadırlar.


SİSTEM BARTER FRANCHISING, Bilinen ve alışılmış franchising uygulamalarından biraz farklı, yepyeni bir konseptin ürünüdür. Her SİSTEM BARTER Franchise ofisi bağımsız bir Franchise işletmesidir. Herhangi bir yörede Franchise aldığınızda kendi ticari potansiyelinizi Sistem Barter kuralları ile birleştirirsiniz.


1. Kendini İspatlamış Bir Finans Modeli ve İşletmecilik Sunuyoruz
Dünyada yalnızca 2006 yılında yüzde 21’lİk büyüme sağlayan barter sistemini Türkiye’de sistematize eden ve Türk İşdünyası ile buluşturan Sistem Barter, sektörün gerçek normlarını hayata geçirerek üye şirketlere ve franchise kuruluşlara büyük kolaylık sağlıyor.


2. Etkin Teknolojik Desteği Veriyoruz
Sistem Barter’ın uyguladığı franchising sisteminde, franchisee alan yalnızca ürün, servis ve marka alanında değil, bir bütün olarak sistem içinde IT/MIS, Pazarlama, CRM, PR, Trade Broker’lık, Operasyonel İşlem, Kredilendirme, Risk Yönetimi ve Franchise Marka Yönetimi alanlarında da hizmet alıyor. Sistem Barter franchising sistemi, proje/çözüm üretmek ve danışmanlık temeline dayanıyor.


3. Ulusal Markamızın Güçlü İmajını Sunuyoruz
Sistem Barter ile Türkiye’nin ulusal pazarına göz kırpan müşterilerinize 1.5 yıllık bir birikimin ve güvenin kapılarını açıyorsunuz. Proje odaklı çözüm üreten finans ve ticaret modeli markamızın güçlü imajı ile kısa vadede geri dönerek sizlere de değer sağlıyor.


İstenen Evraklar hazırlandığında Sistem Barter genel merkezine Broker aracılığı ile müracaat yapılır. Her müraacat Kurul tarafından incelenerek onaylanır. Onaylanmış her müracaat için bir Barter hesabı açılır.


4. Kapsamlı Eğitim Desteği Sağlıyoruz
Sistem Barter franchise eğitim programında Sistem Barter’ın kurumsallığı, Kalite Yönetim Sistemi, Yönetim Organizasyonu, İş Akışları, PR Çalışmaları, Franchise Reklam Gücü, Yerel Tanıtımlar, Kampanyalar, CRM ve Uygulama İlkeleri, Pazarlama Stratejileri, Pazarlama Planı, Online Hizmetler, Franchise Modülü, Operasyonel İşlemler, Trade Broker’lık faaliyetleri gibi temel konular uygulamalı olarak işleniyor.
Bununla birlikte, Sistem Barter franchise işletmelere geliştirme eğitimleri sunan Sistem Barter, ihtiyaçlar doğrultusunda iş geliştirmenin önünü açıyor.


5. Pazarlamada Yalnız Bırakmıyoruz
Sistem Barter’ın franchise’lara sağladığı önemli desteklerin arasında etkin toplam pazarlama iletişimi ve reklam imkanı ile markaya yapılan yatırım da bulunuyor. Bu sayede franchise’lar çok büyük bütçelerle bile gerçekleştirilmesi zor hedeflere ulaşıyor.


6. Sürekli Operasyonel Destek Sağlıyoruz
Franchise işlemlerinin her aşamasında, merkezden destek sağlayan uzman bir ekiple operasyonel destek sunuyoruz. Bilgisayar ağı, periyodik ziyaretler, performans değerlendirme programları, ulusal konvansiyonlar, tanıtım ve promosyon malzemeleri gibi alanlarda franchisee işletme avantajlı konuma yükseliyor. Söz konusu desteklerin yanı sıra Sistem Barter, halkla ilişkiler ve reklam, kar geliştirme ve pazarlama konularında da destek sağlıyor. Sunulan ayrıcalıklar ile franchise işletmeler rakiplerine kıyasla açık avantaj elde ediyor..


7. Kapımızı “Hazır İş” Arayanlara Açık Tutuyoruz
Sistem Barter, insan kalitesiyle ve çözüm üreten projelerle büyüyor. Hazır İş Fırsatı ve Önceliği ile hareket eden ve tüm sektörlere hizmet sunmanın sorumluluğunu taşıyan girişimci iş ortağımız işletmeler, finansal ve ticari alanlarda daralma gösteren tüm şirketler için proje odaklı çözümlerle hemen geri dönüşlü avantajlar sağlıyor.


Sistem Barter’ı tercih etmeniz için daha çok neden var.
Bilgi İçin Sn. Gülenay Marangoz’u arayınız.


Tel : ( 212 ) 465 36 50
Faks: ( 212 ) 465 32 37

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here