Skm malzeme inşaat alanında fırsatlar sunuyor

61

SKM Malzeme A.Ş., bünyesindeki özel ürünlerle mimarlık ve inşaat firmalarına alternatif ve ayrıcalıklı çözümler sunan; firmanın profesyonel yapısıyla farklılık yaratan ve donanımlı ekibiyle, ürünleriyle ilgili her probleme pratik cevap verebilen bir firmadır.


Alman menşeyli Roto Çatı ve Solar Teknolojileri (Çatı Pencereleri, Solar Sistemler, Çatı Merdivenleri, Döner ve Sabit Merdivenler) Türkiye Distribütörü olan SKM, yaygın bayi ağıyla Roto ürünlerini Türkiye’nin her bölgesinde ulaşılabilir kılmakta ve hizmet sunmaktadır.


İsviçre menşeyli, ileri düzey mimari bir ürün olan Swisspearl fiber-cement cephe panellerinin yine Türkiye distribitörü olan SKM Türkiye ve komşu ülkelerdeki Swisspearl uygulamalarında, tasarım aşamasından destek vermeye başlayarak, projelendirme ve montaj aşamasına kadar mimarlarla omuz omuza çalışmaktadır.


Alman menşeyli Hydrotec Su Arıtma sistemlerinin Türkiye distribitörü olan SKM, günümüzde önemi giderek artan su gereksinimine ciddi fayda sağlayacak mimari bir ürün sunmakta ve profesyonel ürünleri profesyonel ellerden müşterilere ulaştırmaya devam etmektedir.


Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


SKM Malzeme
Değirmenyolu Cad. Çetinkaya Sok. Gürbüz Plaza No:16 K:3 34752 İçerenköy – Bostancı / İSTANBUL


Telefon +90 216 573 96 92 Pbx Faks +90 216 572 31 48
E-Posta: info@skmmalzeme.com Internet: http://www.skmmalzeme.com


Roto Solar Teknolojileri Bayiliği
Roto Çatı Pencereleri ve Çatı Merdivenleri Bayiliği
ve Hydrotec Bayilik formu için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. mrb cengiz diyarbakırda daire karşiligi sıhhı tesisat ve kalürifer işleri yapiyorum bayiniz olmak için nasıl yardımçı olursunuz cep 05358734906 sizinle görüşme istiyorum

  2. KIBRISta mağusa şehrinde 15yıldır hizmet veren bir yapı marketim var.yeterli potansiyelimde var.izolasyon,boya veya herhangi bir hırdavat,inşaat malzemesi alanında bayilik arıyorum.gelip burda incelemede yapabilirsiniz.ilgilenirseniz sevinirim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here