Smart Soft Ödeme sistemleri alanında öncü

Smart Soft Ödeme sistemleri alanında öncü
Smart Soft Ödeme sistemleri

Ödeme sistemleri alanında öncü

Cardtek Group bünyesindeki Smart Soft firması İtü Arı Teknokentte faaliyet gösteriyor. Firma 2010, 2011 ve 2012 yıllarında Deloitte’un en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri listesi Fast50’de yer aldı. Firmanın en önemli projesi bir akıllı kart yazılımı ve uygulaması. Cardtek Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel’in verdiği bilgiye göre, firma Türkiye’de çipli kart teknolojisini ilk geliştirenlerden.

Smart Soft Ödeme sistemleri
Smart Soft Ödeme sistemleri

SmartSoft. teknoloji ile ilk temassız kredi kartı, temassız kredi kartının anında basılması, ulaşımda temassız kredi kartı gibi akıllı kart yazılımları ve uygulamaları gerçekleştirdi. MasterCard onaylı ilk ekranlı kredi kartı gibi Türkiye ve dünyada birçok ilke imza atan firma, dünyanın en büyük ödeme sistemleri firmalarından MasterCard’ın danışmanlık ve eğitim akreditasyonuna sahip dünyadaki yedi şirketten biri.

Kredi kartı ödeme sistemlerine ek olarak mobil ödeme sistemleri, bankacılık ağları ve ilgili cihazların geliştirilmesi konusunda da faaliyet gösteren SmartSoft, ihracat konusunda da iddialı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here