Smarttek Yazılım Özel Ürünleri ile Baylikler veriyor

Smarttek Yazılım Özel Ürünleri ile Baylikler veriyor 1
Smarttek

Smarttek Yazılım 

Dünya’nın en hassas ve uygun fiyatlı göz hareketleri ile bilgisayar kullanma sistemi Türk mühendislerinin yazılım dehasıyla birlikte artık size çok daha yakın. Gamer’lar için göz hareketleriyle oynadıkları oyuna hükmetmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Oyunlarınızı klavye ve mouse dan ayrıca göz haraketleriniz ile de oynamak artık mümkün.

smarttekALS (Stephan Hawking in hastalığı ) ve benzer hastalıklara yakalanmış insanların sadece göz hareketleri ile bilgisayar kulllanmaları ve yakınları ile iletişime geçebilmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Akıllı klavye özelliği sayesinde siz gözlerinizle birşey yazmaya başladığınız anda en sık kullandığınız ve ihtiyaç cümleri otomatik olarak karşınıza gelecek ve gözlerinizi yormadan isteklerinizi anlatabileceksiniz. Göz hareketleriniz ile bilgisayar kullanma ihtiyacı duyulabilecek hastalıklardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.

1- Charcot Marie Tooth
2- NÖROMÜSKÜLER KAVŞAK HASTALIKLARI
3- METABOLİK MİYOPATİLER
4- KONJENİTAL MİYOPATİLER
5- DİSTAL MİYOPATİLER
6- KAS DİSTROFİLERİ
7- Freidreich Ataksisi (FRDA)
8- Duchenne Muscular Dystrophy (DMD)
9- Myotonik Distrofi (MD)
10- Konjenital Kas Distrofisi (CMD)
11- Becker Musküler Distrofi (BMD)
12- Myestania Gravis (MG)
13- Amiyotrofik Lateral Skleroz (ALS/MND)

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

YURT DIŞINA ORANLA ÇOK DAHA UYGUN OLAN CİHAZLARIMIZ TAMAMİYLE TÜRK MÜHENDİSLERİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞTİR. BAYİLİK ALMAK İSTEYEN HERKESE YARDIMCI OLUNACAKTIR. BAYİLİK MALİYETİ YOK İSTER TOPLU ALIM İSTERSE KAR MARJLI ÇALIŞILABİLİR.

Franchising / Bayilik Destekleri:
Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri

Telefon numarası: 0542 527 65 21
Email Address: [email protected]
Web sitesi: www.smarttekas.com.tr
Adres Bilgileri: Smarttek Yazılım ve Endüstriyel Otomasyon Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Mehmet Akif Mah. Sahinbey Cad. Gülhan Sok. No : 4 Yurt Seven İş Hanı Daire : 4 ÇEKMEKÖY-İSTANBUL 05425276521

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here