Smoothy Power Juice Franchising

Gıda sektörünün her geçen gün artan bir ivmeyle büyüyen dinamik markası Smoothy Power Juice’un franchising ayrıcalıklarından yararlanmak ve zincirimizin bir halkası olmak ister misiniz?

Smoothy Power Juice Franchising Avantajları

1.İsim Hakkı
Smoothy Power Juice isim ve logosunu kullanma hakkı elde edilir.
2.Reklam ve Pazarlarma
Smoothy Juice Bar bayileri için özel reklam ve pazarlama çalışmaları vaat etmez. Ancak, bayiler merkez için geliştirilen tüm reklam ve pazarlama projelerinden faydalanma şansına sahiptir.
3.Eğitim
Smoothy Power Juice franchising sistemimiz 1 haftalık eğitim sürecini kapsar. Hafta içinde stratejimiz, ürün içeriklerimiz, kalite ve hizmet anlayışımız hakkında detaylı bilgi paylaşımı sağlanır. Böylelikle Smoothy Power Juice sinerjisi aktarılır.
4.Müşteri sadakati
Yapılan araştırmalar müşterilerimizin ayda 4 kez geri döndüğünü kanıtlamaktadır. Franchising sistemimiz size, hazır bir müşteri portföyü getirmektedir.
5.Tecrübe
Smoothy Power Juice dünyanın dört bir yanından toplanmış bilgi birikiminin nihai ürünüdür. Franchising size, bu tecrübeden yararlanma şansı tanır.
6.Piyasa tanınırlığı
Smoothy Power Juice işletmemiz, piyasada önemli ve hızla büyümekte olan bir yer edinmiştir. İtibarımız, franshicing sisteminin her parçası için önemli avantajlar sağlayacaktır.
Franchising Süreci
(bu kısım diğer firmaların franchising adımlarından derlendi. Siz farklı uygulama yöntemleri geliştirdiyseniz, size uygun hale getirelim)

Smoothy Power Juice’un dinamik yapısı, bayilik prosedüründe de kendini gösterir. 5 aşamalı sürecimiz ortalama 1 ay içinde sonuçlanmaktadır.

1.Sitemizden indirebileceğiniz Bayilik Başvuru Formunu doldurunuz. Tüm bilgileriniz saklı tutulacaktır.
2.Formunuz incelendikten sonra, başvurunuzun olumlu bulunması halinde temsilcimiz sizinle irtibata geçecek ve toplantıya davet edecektir. Smoothy Juice Bar ziyaretiniz sırasında, operasyon sistemimizle ilgili detaylı bilgi edinme ve ekibimizle tanışma fırsatı bulacaksınız.
3.Smoothy Power Juice ve franchising sistemi tanıtım kitimizi edindikten ve inceledikten sonra ikinci aşama formlarını (teminat bilgileriniz, işletme bilgileriniz vs ) doldurunuz.
4.İkinci formunuzun da onay alması halinde, sözleşmeniz adresinize postalanacaktır.
5.Smoothy Power Juice franchising bedeli olan XXX TLlik dekontunuz ve sözleşmenizi posta adresimize gönderiniz. Bayilik süreciniz bir hafta içinde başlatılacak ve 1 günlük oryantasyon programımız için davet edileceksiniz.

Kalite garantisi

Enerji dolu büfemizin lezzetli ve besleyici tatlarını güler yüzlü servisimizle sunmayı garanti ediyoruz!

Mönümüzde yer alan tüm ürünler hijyenik koşullarda, doğal malzemelerden imal edilmiştir. Yapay koruyucular, tatlandırıcılar, renklendiriciler hiçbir mamulümüzde kullanılmamaktadır.
Ürün ya da servisimizden memnun kalmazsanız, lütfen hoşnutsuzluğunuzu en kısa zamanda bizimle paylaşın.

Etiketler : Smoothy Power Juice franchise, Smoothy Power Juice bayilik, Smoothy Power Juice bayilik şartları, Smoothy Power Juice franchise şartları, Smoothy Power Juice franchising, Smoothy Power Juice franchise nasıl alınır, Smoothy Power Juice bayi nasıl olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here