Soapville Bayim Olur musun? Fuarında Görücüye Çıkıyor


Bursa merkezli Karaykozmetik, “soapville” markası ile mayıs ayından beri dağıtmaya başladığı 5 ayrı bayilik konseptini 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arsında İstanbul CNR da düzenlenecek olan 9. Bayim Olur musun? Fuarında görücüye çıkarıyor.Kendine has tasarımları ve hacimleri ile oluşturduğu 5 ayrı konsepti yatırımcıların hizmetine sunan “soapville”, bu konseptlerine Şimdiye kadar gösterilen ilgiden gayet memnun.


Son 3 ayda dağıtılan bayilik ve konseptlerle satış noktalarını 30 un üzerine çıkaran “soapville”, fuar sonrası bu sayıyı 2 ye katlayacağından emin.Firma yetkilsi Samet Karaçam, ilk defa katılacakları Bayim Olur musun fuarı öncesi hazırlıklarının devam ettiğini, fuara özel tasarım bir stand ile katılacaklarını ve tüm girişimcileri standlarına beklediklerini ifade etti.


Girişimcilerin ziyaret öncesi tüm bilgileri www.soap-ville.com web sayfasından edinebileceklerini ve yeni devreye alacakları soapville ürünlerinide ilk defa bu fuarda sergileyeceklerini sözlerine ekleyen Samet Karaçam tüm soapville ekibinin fuarı heyeceanla beklediğini söyledi.


Konseptlere ait örnekler için lütfen “soapville” web sayfasının satış noktaları bölümünü inceleyin, tüm satış noktalarının görsel resimlerini ve kontak kişilerini buradan görebilirsiniz.


www.soap-ville.com
info@soap-ville.com
irtibat : 0535 4283328

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here