Soapville Konseptleri ile Büyümeye Devam Ediyor

Son 1 aydır birbirinden farklı hacimlerdeki 5 konseptini girişimcilere sunan”soapville”, satış noktası sayısında 20’ yi geçti.


1000 – 2000 TL aralığında K-1 & K-2 konseptleri ile, 2000 – 10.000 TL aralığında K-3 konsepti ile, 20.000 – 35.000 TL aralığında K4 konsepti ile girişimcilere yatırım yapma imkanı sunan “soapville” şu ana kadar ki satış noktalarının performansından çok memnun.

K-5 konsepti ile ilgili halihazırda 2 mağaza açma görüşmesinin sürdüğünü belirten firma yetkilileri, görüşmelerin sürdüğü 50 den fazla diğer konseptlere ait taleplerle ilgilide çok ciddi yol katedildiğini söylediler.


Bayilik veya franchising adı altında herhangi bir ekstra bedel alınmadığından, girişimcilerin sermayelerinin tamamını ürünlere yatırmalarına olanak sağladıklarını ve K-1, K-2 konseptlerine ait standlar için stand bedeli almadıklarını söyleyen firma yetkilileri, bu modelin girişimciler içinde çok cazip olduğunu, 2 haftada gelen 50 den fazla talep sayısınında bundan kaynaklandığını belirttiler.


Konseptlere ait örnekler için lütfen “soapville” web sayfasının satış noktaları bölümünü inceleyin, tüm satış noktalarının görsel resimlerini ve kontak kişilerini buradan görebilirsiniz.
www.soap-ville.com
info@soap-ville.com
irtibat : 0535 4283328

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here