Sobro Soğutuculu Sehpa 1 milyon dolar yatırıma yaklaştı

Sobro Soğutuculu Sehpa buzdolabı, bluetooth hoparlörler, led ışıklar, şarj portları, dokunmatik kontrol imkanı gibi özellikler düşünülerek tasarlanmış yenilikçi bir iş fikri.

Sobro

Kısaca Akıllı teknolojilerin hayatımızda çok sık kullanılmaya başlanılmasından yola çıkılarak üretilen bu ürün birden fazla soruna odaklanmış durumda. Sehpa üzerinde inovasyon yapılarak geliştirilen fikirde buzdolabı ve şarj imkanının bulunması ürünün en çok ilgi gören iki özelliği olarak karşımıza çıkıyor. 629, 649 ve 699 dolar gibi fiyatlar ile görücüye çıkan ürün istediği yatırımı kısa sürede aldı ve yakında üretimine başlanılacak. Eylül 2017 gibi müşterilere teslim edilecek olan ürün pahalı gibi gözükse de lüks meraklıları için fiyatı normal olarak karşılanıyor.

Sobro sehpa’nın tüm özelliklerini ürünün tanııtm videosunu izleyerek görebilirsiniz.

Sobro sehpa gördüğü ilgi karşısında memnun. Sonuçta mobilya sektöründe akıllı teknoloji imkanlarını kullananan pek fazla ürün yok. Bu ürün eğer başarıyla son kullanıcılara teslim edilmeye başlanırsa muhtemelen kısa sürede buna benzer farklı sehpa modelleride piyasaya çıkmaya başlayacaktır.

Mobilya sektöründe inovasyon olarak sayabileceğimiz bu ürün sonrasında ise tahmini olarak yakın zamanda bizleri akıllı yatak odaları, akıllı tv sehpaları ve akıllı koltuk tasarımları gibi etkileyici iş fikirleri bekliyor demektir. Bu yüzden yeni iş fikri arayan girişimcilerin bu tarz ürünlerden esinlenerek yeni fikirleri geliştirmesini tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here