Soğuk Hava Deposu ve iş fikirleri

Soğuk Hava Deposu ve iş fikirleri
Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu ihtiyacı 2013 yılında Avrupa Birliği yasaları kapsamında büyük bir atış oranı gerçekleştirecek. Bakkalların özellikle yumurta satması için soğuk hava deposu satın almaları gerekecek. Ocak 2013 yılından itibaren raflarda ve dışarıda yumurta satamayacak olan esnaf bu duruma çare bulmak için Soğuk Hava Deposu Satan Firmalar ile iletişime geçecek.

Bu durumda iş fikirleri piyasasına girişimciler iki şekilde hazırlanması gerekiyor. Birinci fikir toptan yumurta satan firmaların esnaflara 5-12 derecede yumurtalarını satabilecekleri küçük soğuk hava dolapları vermeleri gerekebilir ya da ikinci fikir olarak esnaflar bu ihtiyaçlarını kendileri karşılamak zorunda kalacak.

Aynı şekilde şu anda Bim, A101, Migros gibi büyük marketlerde raf dışında bulunan yumurtalarında soğuk hava deposuna alınması gerekecek. Bu da demektir ki Soğuk Hava Deposu Satan Firmaların iş hacmi artacak. Bu olayların gelişmesinin yumurta fiyatlarına da etki etmesi bekleniyor.

Soğuk Hava Deposu
Soğuk Hava Deposu

Yasalara çabuk uyum sağlamamızdan dolayı 2013 yılında soğutucu sektörünün hareketlenmesi doğal olarak bekleniyor. Soğuk Hava Deposu Satan Firmalar ile ilgili iş kurmak isteyen girişimciler bu konuda Kosgeb’in desteklerinden de faydalanabilir. Ayrıca işletme üretimini arttırmak isteyen Soğuk Hava Deposu Satan Firmalarıda Kosgeb’ten faydalanabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here