Solar Panel Şarj aleti 1 Milyon dolar Fon topladı

  Solar Panel adlı iş fikri  dünyanın en ince, güneş enerjili şarj aleti olma özelliğini taşıyor.

  gunes-enerjisi-sarj-aleti

  İş fikirleri açısından güzel bir örnek olan dünyanın en ince ve taşınabilir ilk güneş enerjili şarj aleti Solar Paneli ile bir iPhone 6’yı 2.5 saat gibi bir sürede şarj etmek mümkün.

  Bilindiği gibi akıllı telefonların en büyük dezavantajlarından birisi bataryalarının çok çabuk boşalmasıdır. Bu sorun üzerinde bir çok teknoloji firması çeşitli yenilikleri ve inovasyonları, ar-ge departmanları ile geliştirmeye çalışmaktadır. Solar Panel’de bu yolla ortaya çıkmış önemli bir adımdır.

  Oldukça ince ve hafif olma özelliklerine sahip Solar Panel, bir akıllı telefonu 2.5 saatte tam olarak doldurabiliyor. Güneşli bir günde yapacağınız bir gezide, piknikte ya da park ziyaretinde, yanınızda bu cihazı taşımanızda fayda var. Cihaz, hafiflik ve katlanabilirlik özellikleri ile taşıma konusunda da hiç sorun çıkarmıyor.

  Ürün şu anda Kickstarter üzerinden yaklaşık 1 milyon dolarlık fon elde etmeyi başarmış durumda. Oldukça başarılı geçen kampanyada ürünün fiyatı yaklaşık 70 dolar olarak belirlenmiş. Ürün Sayfası

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here