Sonik Ayak Masaj Cihazı Soniped

Dünyanın ilk otomatik sonik masaj cihazı Soniped

soniped

Soniped, yaydığı sonik titreşimlerle ayağınıza masaj yapan ve cildinizi tazelenerek yenilenmesine yardımcı olan yeni nesil teknolojik bir cihaz. Ellerinizi ve topuk taşı gibi aletleri kullanmanıza gerek duymadan ayak tabanlarınızı tüm pürüzlerden arındırırken nasır gibi oluşumları da önlemektedir. Ayrıca cihaz, optiumu sonuçların elde edilebilmesi için bir krem çeşidi kullanılmasını da öneriyor.

Sonipad, sahip olduğu sonik dalgalarla ayağınızın sertleşmeye müsait bölümlerini yumuşatır ve bakımlı kalmalarını sağlar. El kullanımı gerektirmeden çalışan ürün sentetik ve silikon gibi 3 farklı masaj türüne sahiptir. Ürünü kullandıktan sonra dinlendirme ya da bekelme gebe işlemlere ihtiyaç duymaz. Ürün ayrıca su geçirmez yapıdadır bu sayede ıslak ayaklarınızla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Cihaz ayrıca şarj edilebilir baterileri sahip olmasından dolayı gittiğiniz her yerde kullanıma uygundur.

Ürün Indiegogo üzerinden şu anda yaklaşık 40 dolara satılmaktadır. Ürünün elde ettiği toplam fon ise yaklaşık 28 bin dolardır. Ürün Sayfası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here