Sony Su Geçirmez Walkman Üretiyor

Sony Su Geçirmez Walkman Üretiyor
Sony W serisi

Sony’nin kulaklık boyutundaki farklı yapısıyla dikkat çeken W serisi Walkman’leri artık su geçirmezlik özelliğine de sahip.  Sony’nin sunduğu W Serisi kablosuz, suya dayanıklı Walkman, hayatın her anında daha konforlu bir müzik deneyimi sunuyor. Walkman W Serisi duşta ve yağmur altında rahatlıkla kullanılabiliyor. ZAPPIN fonksiyonu ile hareket halinde kolayca şarkı seçilebiliyor, “Jog Dial” özelliği sayesinde cihaz pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Kompakt ve son derece hafif olan ürün, “multi ses kodek” desteğine de sahip.

2 GB kapasitesi ile şarkı listelerine yer açan Walkman, 8 saatlik pil ömrü ile uzun bir kullanım süresi sunuyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde 3 dakika şarj ile 60 dakika kesintisiz müzik dinlemek mümkün.

Ses kalitesi ile size müzik dinlemenin zevkini doyasıya yaşatan Sony W Serisi Walkman, içerik aktarımında da sunduğu kolaylık açısından bir adım önde. Sürükle bırak yöntemiyle ekstra herhangi bir yazılıma gerek kalmadan cihazınıza kolaylıkla şarkı yükleyebiliyorsunuz. Sony W Serisi Walkman siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleri ile sunuluyor.

Sony W serisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here