Soroban Eğitimde Franhcise Veriyor

Soroban Eğitimde Franhcise Veriyor
Soroban

Soroban, Japonca’da abaküs demektir. Hesap makinesinin atası sayılan abaküsün Japonya’da kullanılan modeli olan soroban, bir hesaplama enstrümanıdır. Soroban’ın 1930’larda geliştirilen klasik modeli mental aritmetik çalışmaları için de kullanılır.

Soroban

Soroban Franchise şartlarımız gayet makul ve uygulanabilirdir. Biz sizlere hiçbir şekilde, mobilya satmaya çalışmıyor, ya da faaliyet yerinizin ekipman ve gereçlerinin bizden alınması için diretmiyoruz. Soroban Dünyası’nın önceliği her zaman eğitimdir.

Franchise verdiğimiz şubelerimizin bizim ile aynı standartlarda olmasını istiyoruz, fakat bunun için sizleri zorlamıyoruz. Kendi imkanınız varsa siz kendiniz, yoksa da bizden yardım alarak sizlere yerinizi hazırlama seçeneğini sunuyoruz.

Bizden franchise almadan Eğitim sertifikanızı alabilirsiniz fakat eğitimlerinizde Houmei Jyuku Soroban school of Yokohama Japan ve Soroban Dünyası’nın ismini kullanamazsınız, her sene Japon hocaların ülkemizde vereceği seminerlerden indirimli olarak faydalanamaz ve yeniliklerden haberdar olamazsınız.

Soroban Dünyası olarak biz seçimi size bırakıyoruz.Soroban Dünyası size franchise verecekse, sadece eğitmen yetiştirme ücreti ve yıllık isim hakkımız için cüzi bir aidat alıyor ve bu aidat size hem iş ortaklığı yaptığımız Japon firmasının hem de bizim firmamızın adını kullanma hakkı veriyor, ayrıca her sene düzenlenecek geliştirme seminerlerine indirimli olarak katılma hakkını da sağlıyor.

Şubelerin alacağı destekler;

1. Eğitim programı ve ekipmanları:
Soroban dünyası, şubelerinin ihtiyacı olan kitap ve ekipmanları, sipariş üzerine indirimli fiyatlarla derhal şubelere gönderecektir.

2. Tanıtım ve Pazarlama
Şubeler Soroban Dünyası’nın web sitesinde tanıtılacaklar, internet ve medyaya verilecek reklamlardan ücretsiz faydalanacaklar ve Soroban’da bir numara olan sitemiz turkiye-soroban.com’da iletişim bilgileri yayınlanacak. Ayrıca özel tasarımlı broşür ve diğer tanıtım gereçlerinden de yararlanma fırsatları olacak.

3. Eğitim
Eğitmenlik Eğitimi; Bizden alacağınız sertifika sadece Soroban Dünyası’nın onayını değil, aynı zamanda firmamızın iş ortağı olan Japonya Abaküs Federasyonu üyesi “Houmei Jyuku Soroban School of Yokohama Japan”ın onayını da içerecek.

Ayrıca bu sertifika size yılda iki kere bilgilerinizi güncellemeniz ve Soroban’daki yenilikleri almak için düzenlenecek seminerlere katılım hakkı, ve Dan dereceli ustaların hazırladığı derece imtihanlarına girip derecenizin internet sitemizde yayınlanma fırsatını da verecektir.

Soroban Dünyası
Zühtüpaşa Mahallesi; Asım Us Sokak, No: 16/B
Kızıltoprak-Kadıköy İstanbul.
0(216) 565 38 25
0(543) 831 51 00
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here