Soşiş Corn Dog franchising

Soşiş Corn Dog

Soşiş Corn Dog, Amerika’da en çok satılan fast food ürünlerinden biridir, kolay hazırlanması ve eğlenceli tüketimi ile özellikle gençlerin ve çocukların çok severek tükettiği bir sosis çeşididir. Ayrıca 21 Mart “Corn Dog Day” kutlama günü de vardır.

Soşiş Corn Dog Nasıl Satılır?

Soşiş Corn Dog, bu iş için özel ekipmanla donatılmış satış standlarında satılır, çok basit olarak hazırlanabilecek şekilde satıcıya ulaştırılan Soşiş Corn Dog, pratik ve eğlenceli sunumuyla da ilgi çekicidir.

Soşiş Corn Dog’un içeriğinde neler vardır?

Soşiş Corn Dog, adından da anlaşılacağı gibi bir sosisli yiyecek çeşididir, özelliği kaplamasında gizlidir, Türk inalışkanlılarına uygun olarak hazırlanmısanının damak tadına ve Türk gıda ştır.
Markalarımız: Maret, Coca-Cola, Calve, HP, Ruffles, Sırma Su, Sütaş, Mc Cain gibi güvenilir ve tanınmış markalardan oluşmaktadır. Ana gıda tedarikçimiz: Metro Grossmarket zinciridir.

Soşiş Corn Dog nasıl ve nerelerde satılabilir?

Soşiş Corn Dog, kalabalık merkezlerde, sahillerde, tatil köylerinde, festivallerde eğlence merkezlerinde tasarımı ile de özel olan ilgi çekici satış standı ile insan sirkülasyonu yoğun olan her yerde çok rahat satışı yapılabilecek bir üründür.

Peki “BEN” bu işi yapabilir miyim?

Girişimci ruha sahipseniz, EVET. Aşağıdaki şıklardan en az 8’i size uyuyor ise Sosis Corn Dog tam size göre bir girişim fırsatıdır.

Girişimci aşağıdaki özelliklere sahiptir;

Kendine güvenme,

Risk alabilme,

Hızlı düşünme,

Belirsizlik altında karar alma,

Kararlı ve azimli olma,

Güçlü sezgilere sahip olma,

İyi gözlemci olma,

Çok yönlü olma,

Yüksek hayal gücü,

İnsan kaynaklarını iyi yönetebilme.

Soşiş Corn Dog franchise/ bayilik için ne kadar sermaye gerekir?
Soşiş Corn Dog franchise / bayilik sistemi, amaç olarak az sermaye, düşük risk, yüksek kazanç düşüncesine göre geliştirildiği için, girişimci franchise / bayilik başvurusunu yaptıktan sonra, kendisi ile temas kurularak mali durumuna, satış yapmak istediği il, mekan ve resmi kurum ücretleri ( işgaliye harcı, belediye harcı, kira vb) üzerinde bir fizibilite çalışması yapılarak yaklaşık bir maliyet çıkartılabilir.

Soşiş Corn Dog franchise / bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Soşiş Corn Dog için franchise/ bayilik başvuruları için yoğun talep olduğundan talepleri, şimdilik sadece internet sitemizde bulunan başvuru formunu dolduranlar arasından değerlendiriyoruz.

Bu sebeple franchise/ bayilik başvurularınızın sadece başvuru formu sayfasına erişerek dolduracağınız başvuru formu aracılığı ile olacağını unutmayınız.

Soşiş Corn Dog franchise / bayilik talebim için hemen cevap alabilir miyim?

Soşiş Corn Dog franchise / bayilik talebi başvuruları Türkiye’de bulunan tüm bölgelerde çok yoğun olduğundan dolayı başvurularınızı değerlendirerek cevap verebilmemiz için bize yaklaşık 1 hafta süre vermenizi bekliyoruz, bu süre gösterdiğiniz yoğun talebe karşılık vermemiz ve başvurularınızın sağlıklı değerlendirilebilmesi açısından gerekli. Bu süreci anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Etiketler : Soşiş Corn Dog franchise, Soşiş Corn Dog franchise şartları, Soşiş Corn Dog franchise nasıl alınır, Soşiş Corn Dog bayilik, Soşiş Corn Dog bayilik şartları.

4 YORUMLAR

  1. Bir garip şirket!!! Aslında kuru gıda işi yapıyorlar ve bir cep tel var ofisleri bile yok! Ayrıca halka açık yerlerde yağ ile birşey kızartmak yasak NASIL i,zin alınacak????

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here