Sosyal Marka Zirvesi

Sosyal medya ve sosyal ağların öneminin arttığı, şirket ile marka değerlerine önemli katkıda bulunduğu bir dönemde Türkiye’de ilk defa Sosyal Marka Zirvesi düzenleniyor. Sadece finansal verilere dayalı marka değerleme döneminin geride bıraktığı bu dönemde Sosyal Marka Zirvesi’nde, dünyanın önde gelen uzmanları ile Türkiye’den CEO’ları ile marka uzmanları bir araya gelecek.

Sosyal Marka Zirvesi
Sosyal Marka Zirvesi

Bütün dünyada şimdiye kadar sadece En Değerli Markalar araştırmaları düzenleniyordu. ABD, İngiltere ve Hollanda’da artık Social Brands Top 100 (Sosyal Marka 100) araştırmaları yayınlanıyor. Sosyal Marka Zirvesi’ne İngiltere’de bu araştırmayı yayınlayan Brandwatch şirketinin danışmanı Gareth Ham , ABD’li Vivaldi Danışmanlık’ın kurucusu Erich Joachimsthaler, İngiltere’de Sosyal Marka 100 listesinin ilk sırasında yer alan şirketten Joe McEwan katılacak.

Türkiye’den ise Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar, Reklamcı/danışman Levent Erden, öğretim üyesi/gazeteci Doç.dr. Fatoş Karahasan gibi isimler yer alacak. Bu Zirveyi izleyen dönemde, basın sponsoru Ekonomist dergisi de Türkiye’de ilk defa Sosyal Marka 100 listesini açıklayacak. Hürriyet – Sosyal Marka Zirvesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here