Sosyal medyaya link göndererek para kazanmak

  Sosyal medyaya link göndererek para kazanmak

  Sosyal Medya siteleri ; Facebook, Twitter, Friendfeed ve Google Plus gibi sitelerden oluşuyor. Milyonlarca kullanıcısı olan bu siteler diğer online web sitelerinin link paylaşımları içinde kaçınılmaz bir fırsat sunuyor. Bugün web sitelerindeki hit kaynağının çoğu Google aramalarından gelmekte fakat yeni trendlerde artık durumlar değişmekte ve sosyal medya sitelerindeki paylaşımlarda sitelere hit kaynağı sağlamaktadır.

  Sosyal medyadan link ile para kazanmak
  Sosyal medyadan link ile para kazanmak

  Bu durumda çok fazla online web sitesi olduğu için site yöneticilerinin kendi sitelerini görünür kılmaları ve rekabette tutmaları oldukça zor olabilir. Site sahipleri daha fazla ziyaretçi çekmek ve siteleri için bir trafik oluşturmak için web sitelerini Sosyal İmleme (Social Bookmarking) sitelerine gönderebiliyorlar. Bunu yapan ücretsiz programlar ise paylaşımın asıl amacına uygun doğru modelleme yöntemlerini kullanamıyorlar.

  Morfikirler’de kullandığımız yöntem bunlardan birisi, Sanırım bizde bu işte sonra sitemize bir sosyal medya imleme yöneticisi tutmalıyız. Burada ek gelir isteyenlere veya internetten para kazanmak isteyenlere yeni bir iş fırsatı doğuyor. Online yayın yapan web sitelerine Sosyal imleme yapmak.

  Başkaları adına Sosyal İmleme sitelerine link gönderirken izlenecek
  adımlar

  1.Aktif üyeleri olan kaliteli Sosyal İmleme sitelerinin bir listesini oluşturun. Bunu da Google’da “popüler sosyal imleme siteleri” diye aratarak yapabilirsiniz.
  2.Bir ücretlendirme planı oluşturun ve ödemelerinizi hangi yolla toplayacağınıza karar verin.
  3.Olabildiğince fazla müşteri bulun. Listenizin reklamını sosyal ağlarda, arkadaşlarınızın arasında veya diğer trafik yöntemleriyle gerçekleştirin.
  4.Web sitesi linklerini zamanında gönderin. Zaman zaman müşteri için oluşturduğunuz linkler ve linkleri gönderdiğiniz sitelerin listesiyle ilgili rapor verin.

  Sosyal imleme ile ne kadar para kazanabilirim?

  Bu konuda imleme başına ücretlendirme veya aylık ücretlendirme yapabilirsiniz. Unutmayın otomatik imleme yapan programları iyi incelemeniz gerekiyor. Burda işinize eklentiler düşünerek daha cazibeli fırsatlar sunabilirsiniz.

  Seo’lu Sosyal imleme

  Örnek vermek gerekirse bu yazının paylaşımında Sosyal medya imleme kurallarına ilave olarak SEOLU SOSYAL İMLEME yapılabilir. Yazının Facebook veya Twitter içerisinde nasıl aranabileceğini bularak buna uygun başlıklarla imleme yapılırsa konunun paylaşım oranı daha çok artabilir ve dolayısıyla daha çok ziyaretçi çekilebilir. Bu bahsettiğimiz işi yurt dışında 100 imleme başına 10 Dolara yapıyorlar. İşi bir web sitesi olarak düşünmeyin 10 tane web sitesine aylık olarak bu hizmeti sunduğunuzda toplamda 200 ila 500 Tl’ye kadar kazanma imkanınız var. Kaynak: www.morfikirler.com

  13 YORUMLAR

  1. Güzel tebrik ederim ama birde bu işin başlangıç ve işleyişi hakkın da bilgi verbilecek bir yokmu ben yapıyorum demek le olmuyor . sizlerin adınıza seviniyorum ve dahada başarılı olmanızı diliyorum … işleyişi hakkın da bilgi verebiirmisiniz… ?

   soner.yaman58@gmail.com lütfrn not edin ve yardımlarınızı bekiyorum….

  2. selam bende Sosyal medyaya link göndererek para kazanmak para kazanmak istiyorum lütfen nasıl yapılır nereden başlanır sermayesiz bilen var ise lütfen bana yardım cıola bilir se çok sevinirim .

  3. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ
   ÇAĞLAR NETWORK NEDİR?
   Çağlar Network, güvenilir network marketing prensipleri ile birlikte hızla gelişmekte olan portföyüne yani sizlere alışveriş yaparken sınırsız kazanmanın kapılarını açan, "kazandır ki kazanasın" anlayışını benimseyen ve benimseten, Türkiye'nin 1 numarası olmak üzere güçlü adımlar atan bir network şirketidir.
   * Ocak 2010'da kurulmuştur.
   * İlk ayında 3,550 üye ile en hızlı büyüyen Türk network şirketi ünvanını almıştır GENİŞ BİLGİ ALMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ
   http://www.evdenisinikur.tr.cx

  4. Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre sosyal medyada size gösterilen ilgiyle arama motoru sıralamasında bulunduğunuz yer arasında belirli bir korelasyon varmış. Bu da sosyal medyanın SEO açısından önemini gösteriyor.

  5. Bir çocuk annesiyim ve ben de bu yolla para kazanıyorum. Buradaki bilgiler gerçekten çok faydalı oldu tşk ederim. Evimde rahat rahat oturduğum yerden hem bu yolu kullanıyor hem de bazı raporlama işleri yapıyorum. kısa zamanda yol aldım ve geleceği çok parlak bir iş olarak değerlendiriyorum. İlgisini çekenler için tüm detaylar http://www.tinyurl.com/homeofficeworks sitesini öneriyorum. Sıfır risk , kısa zamanda cazip bir kazanç kapısı !

  6. Çağımız zaten bilgisayar çağı bütün işler internetten yürüyor… bende internetten para kazanan kişilerin arasındayım. yazılar için teşekkürler bilgilendirici.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here