Soulmate Coffee & Bakery Franchise Veriyor 1
Solumate

Soulmate Coffee & Bakery Franchise

20 yılı aşkın süredir kahve sektöründe profesyonel işletmecilik anlayışını “Soulmate Coffee & Bakery” markasıyla gerçek kahve severlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Markamızı taşıyan tüm ürünler büyük bir titizlik ve özenle seçilmiş, tamamı özel olarak “Soulmate Coffee & Bakery” için üretilmektedirler.

Solumate
Solumate

Amacımız lokasyonlarımız ile sunduğumuz tüm yiyecek ve içeceklerin günlük olarak hazırlanmış en taze formasyonda sunulmasıdır.
Bu muhteşem keyfi, anlayışlı güleryüzlü bir hizmet ile sımsıcak ortamlarda sunmak adına geliştirdiğimiz konsept’teki en büyük gücümüz; üretim gücümüzdür. Mağaza konseptlerimizde bizim için en önemli unsur; sunulan ürünlerin tazeliği ve yüksek kalitede olmasıdır. Bu nedenle yine mağazalarımızda sunulan tüm içecek grubu dışı ürünler profesyonel ve yetkili unlu mamüller ve pastacılık firmaları tarafından desteklenmektedir.
Soulmate
Soulmate

Profesyonel eğitim almış ve uzun yıllar işletme sektöründe tecrübe edinmiş ekibimizin her ay rutin olarak düzenlediği eğitim ve kontroller mağazalarımızda sunulan hizmetin her geçen gün daha profesyonel ve daha kaliteli olması adına çok önemlidir. Ekibimiz arasında kahve ve içecek grubunda eğitim veren baristamız (kahve hazırlayan kişi) kahve eğitimlerini üstlenmiştir. Konseptimizde öncelikli olarak kahve ve sıcak içecek grubu, özel yapım dondurma, unlu mamüller ve yaş pasta grubu bulunmaktadır. Konseptin kurulacağı lokasyon ve metrekare ye bağlı olarak da sandviç grubu da ilave edilebilir.

Soulmate Coffee & Bakery Franchise İletişim Bilgileri

Adresimiz:
Karacaoğlan Mh., 6170. Sk No:11, 35070
İzmir Türkiye
Tel : (232) 472 00 70
Email : info@soulmate.com.tr

BESTE PARK-TEL