Soundboks Taşınabilir Hoparlör Fikri 700.000 Dolar Yatırıma Gidiyor

Soundboks Taşınabilir Hoparlör Fikri 700.000 Dolar Yatırıma Gidiyor

İş Fikri : Soundboks Taşınabilir Hoparlör Fikri

Eğer toplu organizasyonlar düzenliyorsanız ve her defasında ses sistemlerini kiralayarak paranızı heba ediyorsanız işte bu ürün tam size göre. Dünya üzerinde tek taşınabilir pilli diye tabir ettiğimiz hoparlör olan SoundBoks kickstarter’da oldukça popüler.

Soundboks’un sahip olduğu ultra dayanıklı tasarımı sayesinde istediğiniz her yere gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bir ateş yakıp gitar çalmak dan sıkıldıysanız Soundboks sayesinde müzik keyfini rahatlıkla sizle beraber her yere taşıyın. Soundboks’u tasarlayanlar yüksek kaliteli alüminyum parçalar ve dayanıklı kontrplak’lar ile birleştirdi. Böylelikle dayanıklılık bakımından iyi ağırlık yönünden hafif bir ürün ortaya koymayı başardılar. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Soundboks’u sahilde ve plajda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

suya dayanıklı ses sistemi
Soundboks Taşınabilir Hoparlör Fikri

Bugüne kadar pil ile çalışan bir çok ses sistemi yapılmaya çalışıldı ancak çoğu proje hüsran ile neticelendi. SoundBoks’da böyle bir sorun yok. SoundBoks tek bir şarj ile 30 saat kesintisiz şarkı garantisi veriyor. Böylelikle hiç bir zaman yarı yolda kalmazsınız. Soundboks’a güvenin yola çıkın. SoundBoks’un şarj süresi ise 3 saat. Bu kadar kısa zaman da şarj olması büyük bir artı.

SoundBoks’ın arkasında yer alan tutma kolu sayesinde onu bir bavul gibi istediğiniz her yere sürükleyebilirsiniz. Bu çılgın proje kickstarter aracılığı ile fon toplamaya çalışıyor. Kickstarterdan talep ettiği alt limit olan fon talebi 100.000 dolar olan soundboks isimli ürün istediği fonun yaklaşık 7 katını toplayarak kickstarter’da ki popülerliğini kanıtladı. Bu zamana kadar kickstarterlı yatırımcılardan 619.000 dolar fon toplamayı başaran Soundboks kısa süre içerisinde kullanıcılar ile buluşmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here