Sparkr Fener ve Çakmak 188.000 dolar yatırımı geçti

Sparkr

Sparkr & Sparkr çoklu fonskiyonu bulunan güzel bir fener.

Yatırım sitelerinde fon toplamayı amaçlayan girişimci Sparkr isimli ürünü ile şu ana kadar 3718 kişiden destek almayı başardı. Toplamda projenin bitmesine ise 1 aydan kısa bir süre kalan iş fikrinde 188.072 dolar şimdiye kadar toplandı. Başarılı gözüken proje ise 300 bin dolar civarında yatırım almayı hedefliyor. Projenin sahibi Power practical’ın baştaki yatırım hedefi 40.000 dolardı.

Sparkr
Sparkr

Proje müşterilerine 2017 yılının haziran ayında teslim edilmeye başlanıyor. Fikir plazma çakmak, el feneri ve  yangınların önüne geçmek için güvenlik kilidi aparatı bulunan kolay taşınabilen bir ürün. 3 ayrı ışık bulunan ürünün 2 renk seçeneği var. Özellikle kamplarda işinize yarayacak olan ürün iki şekilde üretiliyor, bunlar sparkr ve sparkr mini. Sparkr 40 dolar, sparkr mini ise 25 dolar olarak belirlenmiş. İkisini de satın almak isterseniz 60 dolara bu ürüne 2017 haziran ayında sahip olabilirsiniz.

İş fikri ile ilgili tanıtım videosu

Cihazı elektrikle şarj ediyorsunuz ve kesintisiz iki buçuk saat çalışıyor ara ara kullanırsanız şarjı 1 haftaya kadar dayanıyor. Üreticiler, evde ya da işte günlük kullanılabilecek yararlı bir ürün ortaya çıkartmak istediklerini, herkesin cebinde bu ürünün olmasını hayal ettiklerini söylediler, ayrıca iki hafta süren çalışmalardan sonra ürünü iki çeşitte çıkartmaya karar veren üreticiler 3d yazıcılar, elektrik işleri, boya, tasarım gibi ürünü oluşturma aşamalarının haftalar sürdüğünü belirtiyor.

Power practical şirketi proje için büyük sorunlarla karşılaştıklarını ancak sonunda başarıya ulaştıklarını ve bunun için sponsorlara minnettar olduklarını söylediler. Amerika’nın batı eyaletlerinde biri olan Utah’ta gerçekleştirilen projeye yatırım yapmak, ürünü pazarlamak veya satın almak isterseniz powerpractical.com sitesiden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Benzer fikir : Dünyanın En Gelişmiş El Feneri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here