Sporu Bıraktı 250 Bin Dolarlık Ürün Axius ‘u Geliştirdi!

Sporu Bıraktı 250 Bin Dolarlık Ürün Axius'u Geliştirdi! 1
Axius

Amerikalı rugby oyuncusu Brian Doyle, geliştirdiği fitness ve spor cihazı Axius ile tam 250 bin dolarlık sermaye elde etmeyi başardı

rugb-auxis-spor-denge-cihazi
Axius

Rugby adlı Amerikalıların hayran olduğu bir sporun oyuncusu olan Brian Doyle axius’u sunar. Sporcu, yılların verdiği deneyim sayesinde ve ihtiyaçlarını düşünerek geliştirdiği spor cihazı ile müthiş bir başarıya imza atmayı başardı.

Axius adıyla geliştirdiği denge cihazıyla binlerce insanın dikkatini çeken eski sporcu, ürününün sadece günlük fitness ve zayıflama aracı olmadığını, profesyonel sprocular tarafından da kullanılabileceğini belirtiyor.

axius-gif-spor

Cihaz yatış pozisyonu ile karın, göğüs, bacak kaslarının geliştirilmesi için kullanılabildiği gibi denge amacıyla üzerine çıkarılarak ve sadece ağırlık olarak işleviyle de kullanılabiliyor.

Cihazla birlikte kullanımının ve hareketlerinin de yer aldığı bir eğitim seti de hediye ediliyor.

Sporcu cihazın geliştirme fikrinin sporculuk yıllarında ihtiyaç duyduğu antrenmanlardan ve eksik gelişiminden kaynaklandığını söylüyor. Ürün sayesinde kısa sürede bu eksiklerin ortadan kalktığını ve sporu bırakmasına rağmen kendisini müthiş zinde hissettiğini belirtiyor.

Axius, tanıtımın yapılmasından itibaren bir çok spor firması, spor medyası ve girişim portalları tarafından tanıtılmaya başlandı. Sporcu elde ettiği başarı ile bir çok kesim tarafından örnek gösterildi. Yapılan yorumlar ise genelde insanların tutku duydukları konularda kendilerini geliştirmeleri ve yeni fikirler üreterek kolaylıkla başarılı olabileceği üzerine oldu. Business Insider ise durumu, “bir işi gerçekten severek yaparsanız istemeseniz bile para kazanacak bir yol karşınıza çıkacaktır.” şeklinde yorumladı.

axius-gif-spor-cihazi2

Ürünün tanıtım ise Indiegogo üzerinden yapılıyor. Kampanya süresince 240 dolara satılan Axius, şu ana kadar yüzlerce sipariş almış durumda. Satın alma işlemini yapanlar ise ürünün seri üretime geçmesini beklemek durumundalar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here