Stamps franchise

S.T.A.M.P.S. HAKKINDA

Almanya Hamburg da kurulu bulunan Timehouse GmbH şirketi saatlarin pul şekli içerisinde sınırsız tasarımlar oluşturabileceği aynı zamanda bu tasarımların birçok alanda kullanılabileceğini düşünerek S.T.A.M.P.S. markalı saatlerin üretimini yapma kararı ile kurulur.

Başta Alman mağazalarında yerini alan STAMPS ürünleri kısa zamanda yeni ticari partnerleri aracılığı ile de Hollanda ve Hong Kong da mağzalar açılır.

2000 li yıllarda Ürün dağıtımı birçok ülkeye yayılır. İlk olarak Portekiz, İtalya ve Fransa gibi Avrupalı ülkelerinde ardından da deniz aşırı ülkelerde (Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, ABD, Mexio, Dubai, Doğu Avrupa, Hindistan ve Çin) boy göstermeye başlar.

Timehouse, Almanyada yıllık düzenlenen çok populer Red Dot tasarım yarışmasında yer alır, ve 2 tasarımıyla başarıya ulaşır. Aynı zamanda STAMPS saati, Frankfurt fuarının Tasarım-Model ürünü seçilir.

Şirket merkezi, Almanya Eystrup’a taşınır. Ana fabrika ise Çek Cumhuriyetinde kurulur.

2005 Ekim’de en popüler STAMPS mağazı Camden Town Londra da açılır.

Çantalar ve tişörtler de ürün gamına katılır . Çocuklar için yeni bir koleksiyon olarak da , “STAMPINO” pazardaki yerini alır.

Timehouse 2008 yaz döneminde daha çok erkeklere yönelik tasarimlarını “Full Metal Jack“ koleksiyonu ile lanse etti. Erkek tüketiciye yönelik bir koleksiyon olmakla beraber hedef kitlesi sadece baylar degildir.

2009 yılında S.T.A.M.P.S. ürünlerinin Türkiye de satışına izin verilir ve Türkiye 20. ülke olarak yapılanmasını gerçekteştirir.

S.T.A.M.P.S. FRANCHISE ADIMLARI

S.T.A.M.P.S. Franchise ön başvurusu sırasında aşağıdaki işlemler gerçekleştirilmektedir.

S.T.A.M.P.S. FRANCHISE Ön Başvuru

İnternet sitemizden yapılacak olan Franchise ön başvurusu ile ilgili bilgileriniz ana merkezimize iletilir.

S.T.A.M.P.S. FRANCHISE Değerleme ile Şube ve Yer Seçimi

Franchising ön başvurusu sırasında belirtilen adresteki şube talebi , konum , mağaza uygunluğu , mağazanın tahmini ciro hedefi ile karlılığı ve bir çok kriterle değerlendirmeye alınır. Bu kriterlerin değerlemesi sırasında gerekirse magazanın ilgili bulunduğu yerde ön değerleme çalışmaları yapılır.

S.T.A.M.P.S. FRANCHISE Dekorasyon

Belirlenen yer ile ilgili olarak firmamızın hazırlayacağı mimari proje nin onayı alınır ve uygulama projesine geçilir. Şehir ve mağaza büyüklüğüne göre 45-60 gün içinde işletme çalışır vaziyette franchising sahibine teslim edilir.

Dekorasyon maliyeti mağaza metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

S.T.A.M.P.S. FRANCHISE Personel Seçimi ve Eğitimi

Personel seçimi firmamız tarafınca ön değerlendirmeleri alınarak merkezimizde yapılır.

Şube açılmadan önce merkezimizde tüm eğitimler verilir.

Şube açıldıktan sonra belirli bir süre firmamızın deneyimli elemanı şubenin koordinasyonuna destek verir.

S.T.A.M.P.S. franchise başvuru formu için bu linke tıklayınız.

Etiketler : Stamps franchise, Stamps franchising, Stamps franchise şartları, Stamps franchise nasıl alınır, Stamps bayilik, Stamps bayilik başvurusu, Stamps bayi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here