Star AVM, Yalova’ya 70 mağazadan oluşan bir AVM için adım attı

Star AVM, Yalova’ya 70 mağazadan oluşan bir AVM için adım attı
Yalova

Star AVM

Star Alışveriş Merkezi (AVM), Yalova’da farklı bir soluk getirmek amacıyla kapılarını açtı. Star AVM Genel Müdürü Murat Şimşek, 20.000 m2 kapalı alanda 70 mağazadan oluşan merkezin yatırım tutarının 60 milyon lirayı bulduğunu açıkladı.

Lokasyon olarak kentin en işlek yerinde bulunan alışveriş merkezinin Yalova’ya yeni bir soluk getireceği iddiasında bulunan Şimşek, “Carrefour, Teknosa, Mado, Burger King, Herry, Batik, Gönül Kahvesi gibi birbirinden kıymetli markaları tek çatı altında topladık. Her şeyden önce sosyal sorumluluk projeleriyle, defilelerden sergilere çeşitli organizasyonlarla yaşam alanı olmak amacıyla yola çıktık” dedi.

Sahil kenarında, deniz ve kara ulaşımına yürüme mesafesinde bulunan Star AVM’nin şu an yüzde 65 doluluk oranına sahip olmasına karşın hafta arası 6-7 bin, haftasonu 8-10 bin ziyaretçi ağırladığını belirten Şimşek, “Yalova turist çeken bir kent olduğu için özellikle önümüzdeki 4 ay içinde 700 bine yakın ziyaretçi bekliyoruz. Yılsonu büyüme hedefimiz yüzde 90 seviyesinde” ifadesini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here