Starbucks Coffee

Starbucks Coffee Türkiye’nin, Tohum Otizm Vakfı’nın yürüttüğü bilinçlendirme çalışmalarına destek olmak üzere başlattığı tasarım yarışmalarının altıncısı başladı. Seçilen tasarımın bardak koruyucuları üzerine uygulayarak Otizm konusunda farkındalığı arttırmak için değerlendirileceği yarışmada, birinciliğe seçilen tasarım 2010 Nisan ayı boyunca tüm Starbucks’larda sıcak içecek servislerinde kullanılacak.

Starbucks’ın Facebook grubuna üye olan 18 yaşından büyük herkese açık “Starbucks Coffee 6.Tasarım Yarışması”na tüm katılımcılar, bireysel olarak ve en fazla üç tasarım ile başvurabilecekler. Elle ya da dijital ortamda tasarlanabilecek olan öneriler, internet ortamında yüklenerek veya posta yolu ile ulaştırılabilecek. Ancak başvuru formlarının ıslak imzalı olarak teslim edilmesi bekleniyor.

Yine internet ortamında gerçekleştirilecek oylama sonucunda belirlenecek birincinin Apple Macbook kazanacağı yarışmada, en fazla puan alan ilk 5 tasarım sahipleri, en fazla puan alan ilk 50 tasarıma en fazla puan ile destek veren ilk 50 katılımcı, yarışmaya oy vermek amacıyla Starbucks Türkiye’nin Facebook sayfasına üye olan her 500’üncü kişi birer adet Starbucks Coffee ürünlerinden oluşan hediye seti kazanacak.

Yarışma Takvimi

Yarışmanın Duyurulması: 7 – 14 Ocak 2010
Son Başvuru ve Teslim Tarihi: 15 – 25 Ocak 2010; 18:00
Yüklenen Tasarımların Shaya Tarafından Ön Değerlendirmesi: 26 Ocak – 31 Ocak 2010
Oylama Süreci: 01 – 14 Şubat 2010; 18:00

Ana değerlendirme kriterinin otizm konusunda farkındalık yaratabilmek ve dikkat çekmek olduğu yarışmanın ödülleri, 15 Mart 2010 tarihine kadar adrese teslim edilecek.

Yarışma şartnamesi ve başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here