Starkor’dan İstanbul için büyük fırsat

Starkor mangal kömüründe bulunduğunuz ilçede dağıtıcı bayimiz olun. Akademi Madencilik Mangalcıların gözdesi olan STARKOR adlı ürününü Halka açıyor.

Dünya da bir ilk olan STARKOR kullanıcılarına sağladığı çok büyük kolaylıklar ile her satış noktasını mutlu müşterilerle doldurmaya devam ediyor.

Şirket aldığı bir kararla iş dünyasına binlerce yeni işadamı kazandırmak için her ilçeye bir bayilik hareketine İstanbul için start verdi. Aşağıdaki Şartları taşıyan küçük birikim sahipleri , kendini tanıtan bir yazı ile şirkete müracaat edebilir.

1- En az Lise mezunu olan

2- Bulunduğu ilçeyi iyi tanıyan

3- Yüz kızartıcı herhangi bir olaya karışmamış olmak

4- Tercihen panelvan tipi araçla dağıtım imkanı olan

5- Pazarlama ve diksiyon konusunda kendine güvenen

6- Referans ve kefil verebilmek

Şirket, iş dünyasına adım atmak isteyen müteşebbislerden başarılı gördüklerine diğer benzersiz ürün gruplarının da bayiliğini vereceğini belirtmektedir. Ürünü tanımayan müteşebbislerin öncelikle ürün hakkında bilgi edinmelerini tavsiye etmektedir.

Müracaat: Akademi Madencilik Kömür San.Tic.Ltd.Şti.
www.starkor.com.tr
e-mail : info@starkor.com.tr

1 YORUM

  1. Merhaba,
    ben şişli bölgesine talibim verdiğiniz mail adresine hakkımdaki bilgileri yolladım.
    Hafta sonu bölgemdeki potansiyel müşterileri dolaşıp gözlemledim hatta bir çoğuyla görüştüm.Görüştüklerim ürüne bayıldı.Yaklaşık 400 nokta belirledim ortalam satış olarak minimum 10000 maksimum 50000 adet gibi bir potansiyel var yaz dönemi rakamı kestirmek pek mümkün değil eğer şişli bana bırakılacak olursa bir panelvan ve 10000 tl sermayeyle başlayabilirim. Sanırım başvurular yoğun bu yüzden burdan da yazmak istedim Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum
    Saygılarımla
    Tolga Göktuğ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here