StuckOnz Telefonlar İçin Nano Yapıştırıcı

StuckOnz Telefonlar İçin Nano Yapıştırıcı

StuckOnz adıyla geliştirilen nano yapıştırıcı sayesinde telefonları ya da tabletler her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.

nano

StuckOnz, telefonları ya da tabletleri, geçici olarak çeşitli yüzeylere yapıştırmaya yarayan, herhangi bir iz ya da kalıcı etki bırakmayan nano yapıştırıcıdır. Ürün, sahip olduğu milyonlarca mini vakum sayesinde düz ve temiz yüzeylere yapışabiliyor. Ancak mikroskoplarla görülebilecek bu mini vakumlar, sağlam ve güvenilir bir yapışma sağlarken herhangi bir iz bırakmaması ile de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Ürün sadece bir kredi kartı büyüklüğünde ve kredi kartına göre oldukça ince. Oldukça profesyonel mühendisler tarafından geliştirilen ürün oldukça ince olmasına rağmen aslında 5 farklı katmandan oluşuyor.  Bununla beraber, kuru, temiz ve pürüzsüz olan, cam, ayna, dolaplar, beyaz tahta ya da monitörler gibi yerlere kolaylık yapıştırılabiliyor. Telefonunuzu istediğiniz zaman hiç bir iz ya da hasar bırakmadan yapıştırıldığı yerden kolayca alabiliyorsunuz.

Ürün şu anda Indiegogo üzerinden tanıtılmakta ve dünyanın her yerine ücretsiz kargo kampanyası bulunmakta. Ürünün tane fiyatı 5 dolar olmakla beraber toplu alımlar için farklı fiyatlandırmaları da bulunuyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here