Studiokids Çocuk Giyim ve Genç Giyim bayiliği

1990 yılında kurulan İmaj Tekstil, kurulduğu günden bu yana modern ve güçlü tasarımları ile çocuk giyiminde en yüksek kaliteyi hedeflemiştir.1999 yılında STUDIOKIDS çocuk giyim markasını yaratan firma, bugün Studiokids Çocuk Giyim markasıyla iç piyasada çocuk modasının belirleyici liderlerinden biri haline gelmiştir.

Studiokids bayilik şartlarına sahip bir kuruluş iseniz, çok kısa bir sürede bayi olabilirsiniz.Bunun için ilk yapmanız gereken firmanın sitesinde yer alan online bayilik müracaat formunu doldurmak.
WebSitesi: www.studiokids.com.tr
Adres: Doğanevler Cad. Şafak Sok. No:18 Y.Dudullu – İstanbul
Tel: 0216 499 91 91 Faks: 0216 499 77 80
E-mail: imaj@studiokids.com.tr

9 YORUMLAR

  1. bayan giyim magazam var ve consept degişikligi yapıp çocuk giyime dönmek istiyorum .şartlarınız nedir acaba

  2. slm ben hataylıyım yeni bir iş yeri açmak istiyorum çevremiz çok geniş bayilik şartlarınızı örenmek istiyor

  3. slm benim yozgatta bayan giyim üzerine 60 metre kare dükkanım var ama ben çocuk giyime çevirmek istiyorum.bayilik şartlarınız nelerdir ve mağazanın iç ve dıi dizaynını tarafınızca yaptırıyomusunuz.acele dönerseniz sevinirim.

  4. istanbul b.evler çavuşpaşa cadde üzeri30metrekarelik küçük güzel bir dükkanım var çocuk giyimine çevirmek istiyorum bayi olmak için şartlar nelerdir bilgi verirmisiniz şimdiden tşkler

  5. çocuk giyiminin nasıl bi iş oldunu biliyomusun hoca kendime almam çocuma alırım haaaa işin içine girde gör sen

  6. çocuk giyimi herzaman erkek ve kadın giyiminden iiyidir bence insan kendine almaz çocuğuna alır yatırım yapılacaksa bu tarz bayilik almak daha ii.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here