Su Arıtmada Yeni Bir Dönem – Clean Water

7

Özellikle temiz su kaynağı bulmakta zorlanan bölgeler için geliştirilmiş Clean Water su arıtma cihazı, pratikliği ve ekonomik olması nedeniyle su arıtma teknolojilerinde bir dönüm noktası olarak görülüyor.

clean-water-su-aritma

Dünyanın çeşitli bölgelerinde insanlar temiz su bulma konusunda sıkıntı çekmektedirler. Bir sosyal sorumluluk kampanyası çerçevesinde geliştirilen su arıtma cihazı Clean Water temiz su kaynağı oluşturmak konusunda oldukça başarılı bir teknik uyguluyor.

çamurlu sulardan bile berrak içilebilir su üreten Clean Water, ekonomik, kullanımı kolay ve kolay temizlenebilir olması sayesinde ekonomik açıdan zorluk çekilen bölgelerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Indiegogo üzerinden tanıtılan kampanya çerçevesinde isterseniz 100 dolar ödeyerek bu su arıtma cihazına sahip olabilir aynı zamanda sizin adınıza ihtiyaç sahibi olan bir aileye de 1 su arıtma cihazının hediye edilmesini sağlayabilirsiniz. Yani bir anlamda 2 adet su arıtma cihazı satın almış oluyorsunuz. Kampanya 25 bin dolar fon hedefi ile çıktığı yolda şu ana kadar yaklaşık 32 bin dolarlık fona ulaşmış durumda ve kampanya süresinin bitimine bir aydan fazla zaman bulunuyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here