Su Kaydırakları ve Su parkları fikri Türkiye’de tutar

Su parkları Banzai

Su Kaydırakları ve Su parkları fikri

Su kaydırakları ve Su parkları özellikle yurt dışındaki e-ticaret sitelerinde çok sık gördüğümüz bir ürün. Bu ürün henüz Türkiye’ye gelmedi ve pek bilinmiyor. Özellikle çocuklara yönelik olarak geliştirilen bu ürün hakkında en çok duyduğumuz isim Banzai marka ürünler. Banzai su kaydırakları ve su parkları amazon.com, walmart, ebay ve alibaba.com’un satış listelerinde bulunuyor fiyatları 8 dolar ile 700 dolar arasında değişen bu ürünleri tekil olarak ülkeye getirmek ve incelemek mümkün. Toplu alımlar için firma Toyquest ile veya Çin’deki firmalar ile temasa geçebilirsiniz.

Bu ürünler girişimcilere nasıl para kazandırır.

Su kaydırakları ve su parkları genelde ailelere eğlence amaçlı satılıyor. Yalnız bazı konuşmalarımızda çay bahçesi, eğlence yerleri, dinlenme tesisleri gibi yerler müşteri çekebilmek amaçlı bu tarz ürünleri alabileceklerini söylüyorlar. İki türlüde hem bireysel kullanıcılara hem de işletmelere satılabilecek bu ürün sadece tatil bölgelerinde değil bir çok kesimden alıcı bulacaktır.

Çinde bu ürün ve benzerleri bir çok yerde üretiliyor. Alibaba.com’da ilanlarda arama yaptığınızda karşınıza bir çok üretici firma çıkacaktır. En kolayı oradan alıp satmak.

Son olarak ise sizleri ürünlerin resimleri ve videoları ile baş başa bırakıyoruz.

Banzai Su parkları
Banzai Su parkları
Su parkları
Su parkları
Banzai Su kaydırakları
Banzai Su kaydırakları
Su parkları Banzai
Su parkları Banzai

Banzai Su parkları videoları

Video2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here