Sultanahmet Köftecisi Bayilik Bilgileri

Sultanahmet Köftecisi

Sultanahmet Köftecisi Bayilik

Sultanahmet Köftecisi 117 bayisi ile Türkiye genelinde hizmet veren fast food sektöründe bir markadır. Alışveriş merkezlerinde ve işlek caddelerde yer alan Sultanahmet Köftecisinin yatırım tutarı m2’ye göre değişkenlik göstermektedir.

Sultanahmet Köftecisi Bayilik alan girişimcilere işletme planı oluşturma konusunda destek vermektedir. Restoranın başarılı olması için destekler sunan firmanın 16 haftalık eğitim programı bulunmaktadır. Bu eğitim programında menülerin hazırlanması, işletmenin yönetimi ve restoranın işleyişi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Sultanahmet Köftecisi menü olarak köfte çeşitleri, tavuk çeşitleri, içecek çeşitleri, tatlı çeşitleri ve salata çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Sultanahmet Köftecisi ayrıca evlere servis hizmeti verdiği için bayilik aldığınız bölgeden gelen siparişleri doğrudan size yönlendirmektedir.

Sultan Ahmet Köftecisi bayilik alan girişimcinin en önemli kararı işi kuracağı lokasyondur. Bu konuda da girişimciye destek veren firma işiniz için en iyi mekanı bulmanıza yardım ediyor. İşletmenin açılacağı mekana karar verildikten sonra ise Mimarlık ve Tasarım ekibi gerekli uygulamaları işleme koymaya başlıyor.

Sultanahmet Köftecisi bayileri için ayrıca pazarlama trendlerini takip etmekte ve bunu bayilik alanlar ile paylaşmaktadır. Medya ve reklam konusunda da destek veren yenilikçi tasarımları ile girişimcilere destek vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here