Süper Marketlerin İndirimdeki Ürünlerini Gösteren Uygulama

Artık market market dolaşarak indirimdeki ürünleri aramanıza gerek yok.

kokenmetaanbiedingen

Yemek kitapları ve tarifler iyidir ancak içerdikleri malzemeler her ailenin edinebileceği şekilde olmayabiliyor. Bir çok arkadaşım market market dolaşarak indirimdeki ürünleri ve kampanyaları takip ederek tasarruf yapmaya çalışıyor. Hollanda merkezli “Koken met aanbiedingen” adlı uygulama ile artık market market dolaşmaya gerek yok. Bu uygulama her gün, hangi markette hangi ürünlerin indirimde olduğunu öğrenebileceğiniz bir sistem.

Uygulamanın asıl amacı yemek tarifleri vermek ancak bir çok tüketicinin tariflerin içerikleri konusunda sıkıntı çekmesi, firma yetkililerinin dikkatinden kaçmamış. Böylece harika bir fikirle güzel bir uygulamaya imza atmışlar. Uygulama şimdilik Hollanda da bulunan Albert Heijn, Dirk, Lidl, C1000, Jumbo, Aldi ve Plus gibi süper marketlerin indirimlerini gün ve gün takip ediyor.

Uygulamanın amacı böylece sadece yemek tarfileri olmaktan çıkarak ailelerin tasarruf yapmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca uygulama üzerinden ürün satın alarak, toplam da ne kadar tasarruf yaptığınızı görebiliyorsunuz.

Uygulama şu anda iPhone ve Android için indirilebilir durumda.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here