Sürgülü cam kapı modelleriyle iş fikirleri

Ev kapılarında lüks ve şık tasarımlar üreten İtalyan kapı şirketinde gördüğümüz bu sürgülü cam kapılar iş fikirleri arayanlara sunabileceğimiz örnek bir girişim modeli.

Basit bir sürgü ve dekoratif camın birleşmesiyle oluşan bu ürünler hem yeni evlerde hemde kapılarını değişmek isteyen tüm evlerde basit kapılara karşı alternatif olacağa benziyor.

Sürgülü cam kapı
Sürgülü cam kapı

Kapı modellerindeki şık ve çağdaş tasarımlar dekoratif açıdan da çok estetik duruyor. Bu tarz kapılar üretmek için büyük bir tesis kurmanıza gerek yok. Başlangıç için ufak bir ofis-atölye yeterli. Sistemin çalışmasını çözdükten sonra sürgü sistemleri, dekoratif cam hakkında biraz bilgi ve montaj uygulamaları hakkında da bilgi toplamanız yeterli.

İşi çok basitmiş gibi anlattım ama maalesef yeni nesil hızlı girişimcilikte durum böyle. Siz ön bilgiye sahip oluyorsunuz, tedarikçilerle anlaşıyorsunuz ve stok yapmadan oluşturabileceğiniz sürgülü kapı modelleriyle işin pazarlama kısmına geçebiliyorsunuz. Montaj kısmını anlaştığınız camcılarda da yaptırabilirsiniz. Cam işini hiç bilmeyenlerin cam montajında çok zorlanacağını ve cam montajının riskli olacağını önceden belirtelim.

Sponsor

9 YORUMLAR

  1. Ben de bu işi yapmak istiyorum…Lütfen bu iş fikri konusunda yardımcı olun. Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz…

  2. basit gibi görünüyor ama bu monyaj işi ve bütün olay evde montaj esnasında çözülecek bir iş diğer parçalar tedarik edilebilir.ilgilenen olursa beni arayıp fikir alışverişi yapabiliriz.saygılarımla mümin. ibiş

  3. bu şe girişmek için kimlerle irtibata geçebilirim bu işi yapmak istiyorum tel :0538 205 55 99 çok teşekürler

  4. ben sana katılmıyorum muharem kardesim gayet çok güzel ve odaya ayrı bir hava katar lüks hayat yasayan kişilere gayet kolay ve güzel bir paraya satabilirsin ben suandan itibvaren arastıracam güzel bir fikir saygılar

  5. Merhabalar,bu fikir değil bence yıllardır var bu benim işyerimde flim kaplı olanını yaptırdım ve yeni fikir olarak lanse etmedim.
    Camın üstüne ne desen işlersen veya yapıştırırsan olur.sıradanlaşmış fikir.
    Saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here