Susuz Araç Temizliğinde Bayilik BLUEGREENWAX

BLUEGREENWAX

Susuz araç temizliği sistemi özellikle alışveriş ve iş merkezleri gibi insan ve araç yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde çok tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi hizmet noktalarının standart oto yıkama ruhsatına ihtiyaç duymamasıdır. Bununla beraber su kullanmadan aracınızın her türlü ihtiyacına cevap verebilme kapasitesine sahip olan susuz oto yıkama istasyonu klasik oto yıkama merkezleri kadar büyük ve masraflı teçhizat donatımına da ihtiyaç duymuyor.

BLUEGREENWAX Bayilik
BLUEGREENWAX Bayilik

Ekonomik, Çevreci ve Kazançlı İş Fırsatı

Türkiye’nin en karlı ve çevreci yatırımlarından biri olan susuz araç temizleme sistemi ailesine katılarak hem sahibi olacağınız kazançlı bir işletme kurmak hem de çevreyi koruma bilincinin toplumumuzda yayılmasına katkıda bulunmak istemez misiniz?

BLUEGREENWAX Bayilik Vermeye Devam Ediyor

Klasik yöntemle araç yıkamak hem dünyanın sahip olduğu doğal kaynakların tükenmesine hem de çevre kirliliğine sebep olmaktadır. Bu sebeple küresel bir sorun haline gelmesine, uğrunda savaşların çıkmasına kesin gözüyle bakılan suyu etkin bir biçimde kullanmayan sistemlerin yerine BLUEGREENWAX’nin üstün teknoloji ile üretilmiş solüsyonları yardımıyla araç temizliği fikri yeni nesil araç temizlik markası olarak en ön plana çıkmaktadır. Kullandığı nano teknoloji sayesinde tüm mekan temizliklerini doğal ürünlerden elde edilmiş solüsyonlar yardımıyla yapan BLUEGREENWAX iş merkezleri, alışveriş merkezleri, plazalar ve toplu konut alanlarına kurulacak hizmet birimleri için bayilik vermeye devam ediyor. Yine etkinliği tekne malzemesi üzerinde tartışmasız olan solüsyonlar yardımıyla sayıları hızla artan marinalarda tekne iç kuaför hizmeti konusunda hizmet verilebilir. Tek yapmanız gereken internet sitemizdeki iletişim formundan bizlere ulaşmanız. Görevli akadaşlarımız sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

BLUEGREENWAX Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: BLUEGREENWAX İstanbul Araç Temizliği Merkezi Fevzi Çakmak Mah. Erzincan Cad. No:98/20 Pendik/İSTANBUL
Tel: 0505 647 8985
Fax: 0216 596 4462

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here